Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb mekkora összeget költötök...

Kb mekkora összeget költötök egyke gyermeketek karácsonyi ajándékaira? és ez kb hány db játékot jelent pár nagyobb vagy sok kicsi? Hány éves a gyermek? Enyém most 3.

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:

3 lesz majdnem akkor.Több kevesebb ajándékot.olyan 8-10 ezer körül.utána lesz a szülinapja arra kap egy nagyobb ajándékot.karácsonyra kirakók,könyvek,logikai játékok,egy laptop.egy jó autó vagy munkagép.a laptop már meg van azt 2 ezerért vettem,a könyvet is most vettem meg.a logikai játékokat,kirakókat jöv hónapba.szülinapja egy nagy vasut

szettet kap.természetesen Thomas vonattal,de fa szett

lesz.te mit tervezel neki?

2011. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

MOst ebben az évben bajban leszünk.

Már majdnem három éves lesz, és rengeteg ötletem van. Több apró is és néhány nagyobb is (méretben és árban is nagyobb).


Mivel nálunk a családban meg van beszélve, hoyg a felnőttek apró, jelképes ajándékokat adnak egymásnak, maximum 3000ft értékben, így a pénz nagy része a gyerekekre megy el.


Egy biztos - ésszerűen vásárolok, születésnaprjára pl ágyat kapott. Amúgy is kellett volna, de megkapta születésnapjára.

Olyan dolgot veszünk amivel szeret játszani, és nem olyat amit a kirakatok sugallnak.


Az a baj,hoyg ilyenkor minden elképezstően drága, és hiába nem akar az ember anyagisakodni karácsonykor, az ajándékokat mégis csak pénzért adják, méghozzá nem is kevésért. :-( De azért igyekszünk,hoyg ne erről szóljon ez az ünnep.

2011. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kedves első válaszadót szeretném megkérdezni, hogy milyen fa vonat szettet vesz és hol, ami kompatibilis a Thomas-vonattal? Én is ilyesmiben gondolkodom. Közel 3 éves lesz karácsonykor a fiam, és kb. tízezer forint körüli összegben gondolkodom. Meglátjuk, ebbe mi fér bele. Pár mesekönyvet már vettem.
2011. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok.összekombináltam a tescós és a ikeás favonatot.hozzá Thomas mozdonyt meg a tesz-veszről vettem.ujjat és kérdeztem,de írva is volt,hogy mivel lehet használni.nála egyébként egy egész Thomas szett van,az összes szereplővel meg hozzá minden mással.Ha gondolod linkelek. Veszek még hozzá egy vasútállomást és kész a nagy vonat pálya.
2011. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az enyém karácsonykor lesz 17 honapos, már megvettük a plüss hintalovat, remélem karácsonykor már rá is tud ülni mert egyenlöre a kismotorral se tudja mit kell csinálni, de amugy eddig a nagyszülök nem kérdezték meg hogy mi kellene neki, amugy minden meg van, nincs is ötletem, folyamatosan vásárolok neki nagyon olcson, vatera turi stb, bizományiba igy nem érzem meg hogy mennyit költök még is minden megvan.
2011. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A favonatos vagyok :) Köszi a választ! Akkor ezek szerint az ikeás és a tescos is kompatibilis egymással. Te megvetted már őket? Megkérdezhetem, milyen árban vannak? A linknek is örülnék, köszi. Az én kisfiam is "Thomas-függő" :)
2011. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nekünk az idén nem sok fog jutni ajándékokra, hála kedves kormányunknak, spórolok jövőre, hogy ne haljunk éhen. :((

Azért lesz ajándék, kitaláltuk a férjemmel, hogy a gyerekek közös ajándéka egy bábparaván lesz, amit mi fogunk elkészíteni, a bábokat is én csinálom hozzá. 3,5 és 1 évesek a lurkók.

A nagylány babaházat kap, azt is mi csináljuk, a kicsi imádja Elmót, neki valami ilyen figurát veszek. Úgy számoltam, hogy max 10 ezerből kijön.

2011. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia,igen megvettem már őket.a tescós 40 db-os 2400 ft volt akciósan.most vettem meg az ikeást,az kevesebb darabb,de abba volt alagút is.az 2400 volt.összeraktam őket tuti összeillenek.a thomas vonatot linkelemtermészetesen ezek kicsi vonatok,olyan 10 cm.meert rá kell hogy férjen a sinre,de nagyon jó minőségű és aranyos.még egy állomást kell megveni.

[link]

2011. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a linket és a hasznos infókat!
2011. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!