Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekek miért a játszótéren...

A gyerekek miért a játszótéren pisilnek?

Figyelt kérdés
A négy éven felüliekre gondolok.
2011. okt. 18. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert nincs WC, és nem a szomszédban laknak, hogy hazaugorjanak pisilni?
2011. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem olyan 5-6 éves korig rendben van,főleg ha fiu az illető,de szerintem nagyobb gyerekeknek,mondjuk 7-8 fellett már tényleg nem kéne.
2011. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom nem a boltból jönnek és állnak meg a játszótéren,hogy pisiljenek. Ott jött rájuk. Nem látom a problémát.
2011. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Mert sehol az egész nyamvadt városban nincs vécé 10 percen belül. És mondjuk nem akarnak hazamenni pár perc után.
2011. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Mert bár egy iskoláskorú gyerektől már elvárható, hogy mondjuk negyed óráig még, hazáig kibírja, de egy ovistól ezt még nem várhatja el senki. Azt meg főleg nem, hogy negyed órát sétáljon hazáig, pisiljen, majd újabb negyed órát sétáljon vissza a játszótérre... Ahol, ha rágcsált valamit, megszomjazott, ivott, egy fél óra -óra múlva megint kell neki pisilni... Ott pisil, ahol kell neki, és mivel sajnos nyilvános wc-ből állunk túl jól...
2011. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Az enyém még kakilt is. Most mit csináljak, kellett neki. Eldugott helyen a fa alatt, elástuk. Semmi probléma nem volt. 15 perc sétára van a játszótér, hiába pisiltetem kakiltatom otthon, ha ott kell neki. A játszótéren meg nincs wc ugye, mert minek is az... Ez van.
2011. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs mobilvécé.
2011. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
lehet én értem félre, nálunk is bent pisilnek, a játszótéren, miközben a játszótér mellett van egy nagy erdős-rét, amint a kapuból kilépünk már lehetne is pisilni de ők bent pisilnek a homokozó mellett 2 méterre :/
2011. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

Ahova mi járunk, ott van wc. de okos anyuka nem ott pisilteti a gyerekét, hanem bokorban a homokzó mellett

akkor gyrek ezt tanulj ameg, nagyon gáz

2011. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a kérdező úgy gondolta, hogy miért bent a játszótéren pisilnek, miért nem a kerítésen kívül? Vagy tévedek kérdező?

Ha kislányomnak pisilnie kell, én mindig kiviszem a játszótér mellé egy fához, és odapisil. Viszont vannak olyan "okos" anyukák, akik leszarják, hogy a játszótéren pisilnek meg kakilnak a gyerekek!

2011. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!