Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt pár lakótel...

Miért gondolja azt pár lakótelepi gyerek, hogy a telep melletti játszótéren csak telepi gyerekek játszhatnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

mert ez így van ...

ezért lakótelepi játszótér

2010. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem így van, szerintem az attól még nyilvános játszótér, de joggal hihetik ezt mert tényleg nem véletlenül épült az oda hanem a lakótelepi gyerekek miatt.
2010. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez miben nyilvánul meg? Egyébként mivel közterület, bárki odamehet. Ilyen nincs, hogy lakótelepi játszótér. Olyan van, hogy játszótér, ami a lakótelep mellett van.
2010. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy nem véletlenül építették oda. Oda építenek játszóteret, ahol feltehetőleg gyerekek is laknak, de attól még bárki játszhat ott.
2010. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a bárki alatt a máshol lakó gyerekeket értettem természetesen.
2010. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

de amúgy miért?

valaki belépőt akar szedni ?

2010. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Játszani jó, bárhol is vagy. Egyébként egy idő után nagyon unalmas, ha mindig ugyanazok vannak ott.
2010. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Akkor lakótelepi játszótér, ha a ház udvarán, vagy elkerített kertjében (a lényeg, hogy a ház területén) épült a játszótér. Akkor ugyanaz, minthogy más lépcsőházában sem tartózkodom, mert minek?
2010. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
emlékszem amikor mi kicsik voltunk akkor mi is rossz szemmel néztünk az "idegenekre" :) de persze nem szóltunk nekik és nem csináltunk semmit. valahogy úgy éreztük,hogy az a mi területünk :)
2010. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Régi dolgok öröksége ez, azt gondoltam, mára már eltűnt.

Régen az alvégi srácot megverték, ha egy felvégi lánynak udvarolt a faluban.

Vagy a Pál utcai fiúkat biztos olvastad.

A mi korunkban galerik voltak, angyalföld, meg ferencváros és megrakták a belvárosiakat, csak úgy, passzióból.

Máshol is volt ilyesmi, talán hallottál a West Side storyról?

Nincs igazuk, persze, de jobb, ha óvatos vagy, nehogy bántsanak.

Én személy szerint ezért akartam boxolni, hogy megvédjem magam, de szelídebb vagyok ennél, ezért később eveztem, meg vizipólóztam.

Aztán verekednem sem kellett, mert elég volt, ha rám néztek és elment a kedvük tőle, meg a világ is békésebb lett, a 70 es évek közepétől.

Szóval, megint van? Nahát?

2012. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!