Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha túl sok mesét olvasok az...

Ha túl sok mesét olvasok az ovis gyerekemnek nem fog képzeletvilágban élni? Buta kérdés, de mégis felvetődött bennem.

Figyelt kérdés
Rengeteg mesét kell olvasnom neki. Napjában 5-10 mese, hosszúságtól függően. ez azt jelenti, hogy havonta kb 15-20 mesekönyvet kihozunk a könyvtárból és mindet sorra el is kell olvasni. elmondhatatlanul imádja a meséket. Nekem az lenne a "normális", hogy egyszerre egy mesét elolvasunk és aztán lehet rajta gondolkozni, "emészteni". De ilyen nálunk sosincs, sorra kéri, hogy olvassak. Jó ez így?
2011. okt. 12. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ennyire érdekli. Ebben a korban normális.
2011. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez így a legtökéletesebb!! :)
2011. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En magyarnepmeseket szoktam nézni aztán 13 eves vagyok:D Nekem valahogy bejön. Aztán lehet hogy meg 30 évesen is nézni fogom:)
2015. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!