Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén divat lesz a lábfej...

Idén divat lesz a lábfej nélküli harisnya? Pl. Rövidnadrággal és magassarkúval?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva ha jobb idő lesz felvehetek egy ilyen össze állítást: rövid nadrág, lábfej nélküli harisnya,magassarkú zárt cipővel.
2011. ápr. 14. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vedd fel! jól hangzik :)) és ne érdekeljen, hogy mi a divat, ha magadtól is ilyen jó stílusod van ;)) amúgy a facebook-on a lookbook.nu részlegen is szerezhetsz ihletet :)) sok sikert! :))
2011. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! Én nem a konkrét divatot követem, csak ha valami tetszik akkor abból variálok és duplán jó ha még divatos is. csak vannak olyan idétlenek( lányok), akik kinézik a másikat az utcán vagy más helyeken ha éppen nem a legmenőbb cuccokat viseli.És főleg a tinilányok ilyenek.

Amugy én 24 vok.

2011. ápr. 14. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:

rövid naci és cicanaci??? annyira stílustalan..én szerintem inkább ne:) esetleg ha szép csipkés inkább már szoknyával...viszont a full fekete, esetleg latex és társai cicanacit se szoknyával se nacival ne...egy hosszabb fölsővel:) magassarkú, topánka, szandi, jöhet minden ilyesmi...kivéve edzőcipő...esetleg még tornacipő sima cicanacinál...de azt akkor már nagyon nagyon jol össze kell állítani ;)

22L

2011. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem cica nadrág, tévedés ne essék ez harisnya!!!és bár sokan összekeverik nem ugyanaz, jobb ha tudod.Divat stílus szakon végeztem, és igen jól értek a ruhákhoz.cicanacit(leggings) csak tunikával vennék fel.
2011. ápr. 15. 09:55
 5/12 anonim ***** válasza:
:DDD szerintem olyan nem írna be ide, aki felvenne cicanadrágot rövidgatyóval.. :D:D és megkérdezhetem hogy hol végeztél divat szakot? nagyon érdekelne.. :)
2011. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

már megijedtem hogy te is cicanaci-rövidnaci párosítást előnyben tartod:D:D:D...de irtam, hogy a lábfej nélküli harisnya, főleg ha csupa csipke nagyon szép tud lenni...fúúú most el is képzeltem egy kisruhát ilyen harisnyával és lapos szandival:):):) egyébként én már rengeteget láttam butikokban:):):)

22L

2011. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát igen sokan összekeverik a cica nadrágot a sima harisnya nadrággal. :D :D

Nem hinném hogy van hozzá közöd hogy hol végeztem.Hallottál már ilyenről egyáltalán??? Szakközepes osztály aki divat-stílus szakon teszi le az érettségit. L.O.L

Na köszi a válaszokat, én is ugy gondoltam hogy felveszem az össze állítást,mert jól néz ki.De azt nem hittem volna hogy ennyien keverik össze a leggings és a harisnya fogalmát.

2011. ápr. 16. 17:38
 8/12 anonim ***** válasza:

nem kevertem össze csak azt hittem hogy te olyanra gondolsz...:):):) amúgy itt ahol lakom van egy szakközepes suli ahol van divat szak:):):) lehet hogy ide jártál akár?:) Dunaújváros:)

22L

2011. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

vagy ironikusan gondoltad a válaszod???:D...de itt a városba tényleg van ilyen:)...

22L

2011. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem , én nem oda jártam, azt nem tudtam hogy ott van is van.
2011. ápr. 18. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!