Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Házi tehéntejet ti hogy...

Házi tehéntejet ti hogy vezettétek be?

Figyelt kérdés
Lányom 22 hónapos 2 éves korára szeretném bevezetni keverjem neki bolti tejjel esetleg vízzel vagy mehet simán!Tudom mindenki maga dönti el hogy,de mégis mik a tapasztalatok Ti hogyan kezdtétek?
2011. okt. 24. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Már elég nagy, szerintem adj neki először egy fél decit, aztán ha nincs gond, akkor másnap egy decit, majd egyre többet. Szerintem nem kell kevergetni bolti tejjel v vízzel.

Én 21 hósan adtam először tejet a gyerekemnek, igaz, én nem bocitejet, hanem bolti dobozos tejet.

2011. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy elöttem írták, de mindenképpen hökezeld.

én soha nem adnék hökezeltlen tejet, tojást, hústerméket neki.

2011. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Bolti tejet már iszik ezért gondoltam a keverésére!Akkor a fokozatosság itt is a lényeg! :)
2011. okt. 24. 13:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm forralatlanul természetesen még nem adnám!
2011. okt. 24. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy felforraltam, és feleztem vízzel. De lehet bolti tejjel is. aztán egyre több tehén tej és egyre kevesebb víz. Nekünk jobban ízlik a bolti.

De vigyázz! Hamar megromlik! 3 napot nem bírja ki!

2011. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15 hosan kezdtem a tehentejet kostoltatni Nem izlett neki. Akkor a tapszerhez adtam 1/3 aranyban 3-4 napig, aztan fele-fele aranyban nehany napig, majd 1/3 tapszer, 2/3 tehentej. Mostmar szereti. De csak tehentejet, de szorulasa lett tole., ezert kap meg a tapszerbol is. Naponta megiszik kozel egy l lieter tehentejet es 2-3 dl tapszert. Enni nem akar. 18 hos kislany.
2011. okt. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! :)
2011. okt. 26. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Én picit vizezném, de mondjuk bolti tejnek nevezett borzalmat sosem adnék neki.
2015. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!