Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától színezett,...

Hány éves korától színezett, kifestőzött a gyereked?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
2 eves koratol. Az en lanyom nem nagyon jatszik jatekokkal, viszont minden nap szinezunk es gyurmazunk. Imadja.
2011. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

2,5 éves, ha eszéba jut , de nem ez fő foglalatossága.

Imkább épít, kisautózik, udvaron tevékenykedik, mozog

a kifestő,színező meg pont nem javsolt ebben korban.

2011. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2, nyomdazunk, utana kiszinezi, neha nyomtatok neki szinezot, meg van 3 szinezoje, amiket "kivegzett", es mindig elfelejtek neki ujat venni, de nincs is nagyon ra igeny, inkabb amit rajzolunk, vagy nyomdazunk, azt szinezi ki
2011. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bölcsiben "szoktatták rá" a színezésre, kifestőzésre. 2 éves korában
2011. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2,5 éves,és most kezd színezni,bár most a vonatozás,építés,kirakózás háttérbe szorította,de ha eszébe hopp,már megy is színezni,kifestőzni még nem engedem,egyszer hallottam hogy mennyire nem szabad kifestővel színeztetni egy ennyi idős kisgyereket,had menjen az a vonal addig ameddig csak akar,legyen olyan színe amilyent akar.
2011. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! megmondanátok, hogy a színezés (tehát egy nyomtatott kép kifestése) miért nem jó ebben a korban? ezt én még nem is hallottam.
2011. okt. 5. 17:29
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,nekem a védőnőm mondta,hogy nagyon nem jó ebbe a korba vonalak,formák közé szorítani egy gyerek irkafirkáit,mert nekik most az segít ha elszaladnak az indulatok,ha mély,nagy és egyenletlen irkafirkákat csinálnak,ha beszorítjuk formák és két vonal közé az nem tesz jót a fejlődésének.nekem ezt mondta,de már olvastam máshol is.
2011. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

egy ket eves gyerek nyilvan nem ugy szinez, mint egy nyolc eves

(en irtam, hogy nyomdat szinezunk ki)

ma peldaul csinaltunk egy csomo cicat meg baranyt, es befestettuk oket narancssarga vizfestekkel - mondanom sem kell, a nyomda nem latszott, teljesen befestette


igenis jot tesz a gyereknek, hogy fest, rajzol, szinez (az enyem vág is ki papirt), es ragasztani is szeret.


soha nem szoltam ra, hogy maradjon a vonalon belul, vagy mashova ragasszon, nagyon elvezi, es csak ismetelni tudom magam: egy két éves _nem_ úgy színez, mint egy nyolcéves

[link] tessek, ezeket o nyomdazta, es szinezte ki

2011. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
2 éves korától, imádja, ez lett a fő elfoglaltsága. a műveit utána celluxszal felragasztja a falra, úgy nézünk mr ki, mint egy rögtönzött művészeti galéria. vízfesték, ceruza, zsírkréta, filctoll, bármi jöhet.
2011. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok 21:11-nek a kis picassóhoz! Az enyém 2,5 éves, a vonalon belüli részt teljesen egyneműen kitölti, de persze kimeg 1,2 centit a vonalból. Tök mindegy, eszembe nem jutna rászólni, vagy hogy ne kékre fesse a macskát, hadd csinálja csak kedvére.
2011. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!