Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó és olcsó játszóház 15...

Jó és olcsó játszóház 15 hónapos babák részére, Óbudán? Tudtok ilyesmit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, neked mi az olcsó, a legtöbb játszóház egy árfekvés.

A Kolosy térnél az Új Udvar 2. emeletén van egy játszóház, nyugis, nincs tömeg, a gyerekek szeretik. Van külön egy baba részlege, meg egy "tombolda", ugrálóvárral, trambulinnal, labdamedencével, stb. 15 hónaposa szerintem már ezt is élvezni fogja, kisebb babákkal is szoktak ott lenni.

És nemrég nyílt egy játszóház a Bécsi úti Tescoban, ezt még nem teszteltük, csak kivülről láttam.


És persze ott vannak a Máltai játszóterek, sokfelé van a kerületben.

2011. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, a Csillagvárban is volt egy játszóház, tavaly volt ott a lányom egy ismerőssel, akkor nagyon tetszett neki, de nem tudom, hogy még most is működik-e?
2011. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!