Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet olcsó vastag overált...

Hol lehet olcsó vastag overált és kabátot kapni Bp-en? (110-est)

Figyelt kérdés
Várom az infókat, mert eddig nem jártam sikerrel. Tizenezrem sajnos nincs rá, újat szeretnék, olyat, ami kívül orkános, belül polár és közte mondjuk vatelinnel bélelt. 110-es kantáros nadrág - kabát szettet keresek. Ha valaki látott ilyet olcsón budapesti üzletben, piacon, kérem írja meg, hogy hol! Köszönöm! :)
2011. okt. 25. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:

èn külföldön élek de azt vettem észre otthon az aldiba ugyanazokat lehet kapni. vagy is aldi.

tavaly is ott vettünk, szuper. nézd az ajánlatait, és még aznap mikor kiteszik menj mert elkapkodják.

2011. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Örs vezér téren van egy nagy kínai üzlet az Ázsia Áruház (Cédrus bevásárlóközpont). Ott is vannak, ha jól láttam kompletten 6600 Ft. körüli összegért, mondjuk méreteket nem néztem, mert nekünk már van 2 kabátunk is, így csak külön gatyót keresek. Voltak 2 részesek is, de volt 1 részes overál is.
2011. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 2 hete vettünk az Ázsia Centerben 4800 Ft-ért. Kétrészes, nagyon jó meleg és pont olyan amit leírtál. Több színben és méretben is volt. Fönt az első emeleten a lift mögött szinte... meg fogod találni.


Jó vásárlást!

2011. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kínai üzletben overál 6900 Ft-ért van, kabát pedig 4-5000 Ft körül. Pont ma néztem. Az egyik barátnőm még az Intersportot ajánlotta overál-ügyileg, mert ott volt egy hónapja szuper overál 5000 Ft-ért akciósan. Abból nem tudom, van-e még.


Bár én inkább veszek egy jobb minőségűt használtan a Vaterán, minthogy rosszabb minőségű újat vegyek.

2011. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sarkany center
2011. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen minőségü de az aldi ujságban láttam.Overált 2 rézsest és egy részest is.2500 ft ért.De tényleg csak ujságban láttam élőben nem..nem tudom milyen lehet.Én megnézem majd...Azt hiszem csütörtöktől lesz..
2011. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igazán gyorsak voltatok! :))))
2011. okt. 25. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
teszvesz, vatera
2011. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És itt van az Aldi-s vasérnaptól lesz!

[link]

2011. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!