Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik játszóház, ahova 16...

Létezik játszóház, ahova 16 hónapossal lehet menni?

Figyelt kérdés

Nem "ott-hagyós" típust keresek, hanem olyat, ahova hétvégén elvihetjük 1-2 órára. Általában 2-3 évtől szoktam látni.

Nincs esetleg kifejezetten kicsiknek egy, ahol mondjuk nem "ugrálnak "nagyok" a fejükre?"


Buda(környéke) érdekelne elsősorban, köszi!


2011. okt. 27. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A Mammut 2-ben van. Van labdatenger, többfajta kisautó amiben tologathatod, forgóhinta, csúszda amin az öledben csúszhat, ugrálóvár, egyéb kis játékok. Foglalkoztatás is szokott lenni, zenés, vagy festés pl lufival, azt a kicsik is tudják segítséggel.
2011. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megint én: ha délelőtt viszed, nem ugrik senki a babádra.
2011. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 14 hónaposan kezdtünk játszóházba járni, hétköznap délelőtt szerintem bármelyikbe le mehetsz vele. Ha napokon keresztül rossz idő van, akkor szoktunk menni havonta egyszer-kétszer. Sehol nem volt még gond.
2011. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Budakalász Omszi tónál szuper játszóház van!!! Hétköznap érdemes menni picivel, mert hétvégén rengetegen vannak! Nagyon nagy, szép, és sokféle játékkal.
2012. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!