Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Horog keresztes repülőt...

Horog keresztes repülőt hozott haza az óvodából?

Figyelt kérdés
Ma a lányom kettő egyforma,papírból kivágott repülőt hozott haza! Nem tudom,hogy van-e a csoportba zsidó,de még ha nincs is,ez azért durva! Horog kereszt van mind a kettőn. Lehet én fújom fel,de erre azért kellene figyelni nem? Vagy a mai világban ez nem számít,én meg túllihegem?
2011. okt. 25. 23:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Valójában törvény sértő a horogkereszt alkalmazása (a vörös csillag is) és az óvónő állásába is kerülhet ez a dolog ha kitudódik.
2011. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az horogkereszt volt ?
2011. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Persze felismerem!


Történelmi repülő,de ha már ilyet nyomtat,keressen már másik repülőt!

2011. okt. 25. 23:16
 4/20 anonim ***** válasza:
Ő rajzolta rá? Nem lehet hogy csak véletlen irka firka, amit te vélsz horog keresztnek? Ha viszont tényleg az, akkor de, nagyon durva, egyrészt mert büntetik a jel használatát,másrészt normális ember nem használja, rajzolgatja,de pláne nem tanítja és mutatja meg pici gyerekeknek! Ha egyértelmű hogy horog kereszt,kérdezz rá az óvónőnél. Én biztosan ezt tenném.
2011. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nyomtatott kép? Talán kicsit más a szitu, lehet hogy észre sem vette. nagyon feltűnő rajta?Mikor az a kép készült, még nem volt ugye tilos a horog kereszt, tehát ez a kép maga nem büntetendő. Viszont ilyen képeket osztogatni az ovisoknak...érdekes. Valószínűleg ezért sem dícsérnék meg :S én még mindig rákérdeznék nála..
2011. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez egy kivágható modell,amit össze lehet ragasztgatni! Az eredeti mintája,nem gyerek rajz! Rá van nyomtatva a gépre mit a többi alkatrész!
2011. okt. 25. 23:22
 7/20 anonim ***** válasza:

Mutass már egy képet légyszi arról a repcsiről.

Valahogy nekem nem kerek, ne haragudj... Ennyire nem lehetnek világtalanok az óvónénik.

2011. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

[link]


Ehhez hasonló,csak nem ilyen házi jellegű,hanem komolyabb!

2011. okt. 25. 23:26
 9/20 anonim ***** válasza:
Legyen bár mely verzió vagy magyarázat ez sehogy nem okés.
2011. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azt hittem én lihegem túl,de már már látom,hogy nem! Nem szoktam ilyenekkel foglalkozni,de mikor megláttam a lányom kezében! Még jó,hogy ő nem érti!
2011. okt. 25. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!