Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig adtok babavizet gyereke...

Meddig adtok babavizet gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves, Szentkirályit szoktunk neki venni, mert borzalmasan rossz minőségű nálunk a csapvíz,büdös és még forralva is elég undorító, vastagon kicsapódik a fazék szélére a fehér vízkő.Más, olcsóbb ásványvizet nem merek neki tartósan adni, mert nem tudom hosszútávon nem-e árt neki, mert ezekben más mennyiségben és összetételben vannak az ásványi anyagok.
2011. okt. 24. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én születése óta csapvizet adtam neki. Ezen a földön kell élnie, meg kell szoknia. Szerintem ha eddig nem tetted, nyugodtan adhatsz neki más fajta vizet is. Lassan megy óvodába, ne akkor kelljen megszoknia. No meg eleinte lehet hasmenése is, ne akkor küzdjetek vele. Írod, hogy a csapvíz rossz minőségű nálatok. Az oviban sem lesz másképp. No meg mindenhol ilyen gagyi. :(
2011. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is picit lazíthatnál. Konzultálj a dokival, hogy melyik vizet ajánlja, ezt csak azért írom, mert tudom, hogy valamilyen ásványi anyagnak minél kevesebbnek kell benne lennie, csak hülyeséget sem akarok írni, de a doki biztos tudja. Azt nézd csak, hogy abból minél kevesebb legyen benne. Egyébként ha a többi jó, akkor mehet másik ásványvíz is. Én mindig azt adom a gyerkőcnek, amit mi is iszunk. Csapvizet nem igazán adunk neki, de ha véletlenül elfogy az ásványvíz, nem esünk kétségbe és adjuk a csapból. Eddig nem volt semmi. Viszont való igaz, hogy az oviban is azt kapnak, így előbb-utóbb meg kell szoknia. 3,5 éves kislány anyukája.
2011. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 éves a fiam, én sem adok nki csap vizet, mert nálunk is nagyon rossz.

És igen, vannak olyan helyek, ahol jobb a csapvíz, nálunk is katasztrófa!!

Mi is egy ideig Szentkirályit vettünk, de elég drága hosszú távon:/

Mi áttértünk a Mizse vízre(Aldiban,Lidlben,Tescoban, azt hiszem Auchanban is kapható, de aldiban lidlben a legolcsóbb, 45 ft).

Nagyon jó,nátriumban szegény, ami fontos, kevesenn az össz ásványi anyag benne mint a Szentkirályiban, és finom!

Szóval nekünk ez jobban bejött, fiam már fél éves kora óta ezt kapja, semmi baja.

Egy prbát megér!

2011. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi, "kevesebb"
2011. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A Mizse nekem is izlik, akkor megpróbálom majd azt.
2011. okt. 25. 08:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 19hós a fiam még mindíg a Jana babavizet kapja. Mamája szokott neki csapvizet adni, imádja. /Vagy csak az ottani poharat:)/.
2011. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sosem kapott kimondottan "babavizet" a nestle szensavmentes asvanyvizet kapta, annak keves az asvanyianyag tartalma

meg mindig azt kap, 2.5 eves


a csapvizet en sem iszom meg (ez van),minek kenyszeritsek ra olyat, amit en sem teszek.

2011. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!