Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hónapos kisfiam, ha nincs...

14 hónapos kisfiam, ha nincs pelus rajta a kis pucáját fogdossa. Ti engeditek a ti gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:-)


Természetes dolog amit csinál,had csinálja amikor nincs rajta pelus,az én kisfiam is csinálta annak idején,most már 5 éves nagyfiú.

2011. szept. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen engedem, bár számomra nagy erőfeszítés, hogy ne szóljak rá. Mindezektől függetlenül, azzal értek egyet, hogy az a legjobb, ha figyelmen kívül hagyjuk.
2011. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, engedem. Neki az olyan, mint a lábujja, nem különleges testrész. Nagyobb korában nem fogja piszkálni.
2011. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: dehogynem, fogja piszkálni nagyobb korban is :)))

Amúgy szerintem is teljesen normális dolog. Ráadásul többször van eldugva (pelus által), ezért az a furcsa neki, amikor szabadon van és megfoghatja.

2011. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ma 08:18 vagyok! Nekem is ez jutott eszembe egyébként, csak nem vetettem fel a válaszomban. Ha megfigyeltétek vannak férfiak, akik ha kell ha nem beszélgetés közben fogdossák. nagyon tud idegesíteni. Valószínű, hogy rossz szokás náluk, mert megfigyeltem, hogy nadrág bőségtől és helyzettől független.
2011. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavart sosem, persze hogy fogdossa, mikor szabadon van:) de egyébként mostanában meg már hozzá sem nyúl, 18 hónapos.
2011. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a vâlaszokat
2011. szept. 23. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Sok kisfiú és kislány fogdossa a kukiját/punciját. Ha nem más előtt csinálja, hagyd. Ha igen, tereld el a figyelmét, és ha kettesben vagytok, szépen mondd el neki, hogy más előtt nem illik, mert ez csak rá tartozik, senki másra.
2011. szept. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
fuuha ma veri ki maganak a f@szat?
2012. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!