Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Máshol is így van az? (Családi...

Máshol is így van az? (Családi napközi, magánbölcsi)

Figyelt kérdés

Beteg lett a kislányom, családi napközibe járunk, de azt mondták vigyem nyugodtan, beadják neki a gyógyszert.....

Kicsit kiakadtam..


2011. okt. 27. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
És ezért fizetsz annyit...... :P
2011. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A miénk nem magán, mégis azt mondták, ha taknyos, köhög, vihetem, csak akkor ne vigyem, ha lázas, hány, vagy megy a hasa. Mondjuk ilyen erővel minden gyerek otthon maradhatna, mert szinte nincs olyan, amelyiknek (már bocsi) nem lóg az orrából a fika a szájáig...
2011. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Magán bölcsödébe jár a lányom.

Ha taknyol vagy nem hurutosan kicsit köhécsel akkor lehet vinni.

Ha lázas, levert, vagy fertőző vagy hurutosan köhög vagy gyógyszert kell neki adni akkor nem lehet vinni.


Nem is vinném, ha beteg akkkor olyan eleset tud lenni. Olyankor együtt gyógyulunk otthon.

2011. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ahogy elnéztem, azért a taknyos, beteg gyerekek jókedvűek a mi bölcsinkben. Nyűgös, amolyan igazán "beteg" kicsit nem láttam hálistennek, szerintem ha elesett, (lázas), akkor úgyis otthon fogja anyuka. Szóval ha nem "vészes" a betegsége, akkor vidd nyugodtan, a gyógyszerrel együtt. Ja, és jobbulást Neki!
2011. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt olyan, hogy kicsit köhögött a bölcsi-orvos mondta, hogy nem fertőz, de mivel alvás közben is köhögött kell neki köhögéscsillapító. Mondta a gondozó néni, hogy nyugodtan vigyem, majd ő beadja neki ebéd után.


Meg most az oviban is mindig visszük az orrcseppet és ha kell, akkor csöpiznek Neki és másnak is.

2011. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem alá kellett írnom, hogy ha a gyerekem lázas vagy hány, vagy ha a bölcsiorvos úgy látja jónak, egy órán belül (!!!) el kell vinnem, addig is elkülönítik.

a másik, hogy semmilyen gyógyszert, még vitamint sem adnak ők be a gyereknek, és külön kérték, hogy a szekrényében se llegyen ilyesmi, nehogy valamelyik véletlenül is rátaláljon, megegye, megigya, stb. az ÁNTSZ be is záratná őket az biztos!

2011. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia,


szintén magán bölcsi, most már ovi. orrfolyás, köhögés nem gond, csak ha lázas vagy fertőző akkor nem megy. készségesen beadják Neki a gyógyszert is, ha kell .sőt nálunk a kicsi a lázgörcsei miatt komoly gyógyszert szed, nap 2x Convulexet és a reggeli adagot mindig ők adják be reggeli után. sosem volt nekik gond, mindig van ott a gyógyszerből, ennyi. én szeretem ezt a rendszert!! nekünk megfelel.


Ági

2011. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nálunk a bölcsiben is mondták, hogy ha valaki állandó gyógyszert szed, ami a bölcsibe járást nem akadályozza, teszem azt allergiára vagy asztmára vagy ilyesmi, azt mindenképpen beadják a gyerknek.
2011. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!