Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veresegyházi anyukák! Ligetek...

Veresegyházi anyukák! Ligetek részen van magánbölcsi vagy családi napközi?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2 bölcsiről tudok veresen, az egyik a meseliget, a másik önkormányzati. [link]
2011. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magán bölcsit egyet tudok,de az nem azon a részen van (bár mi még csak fél éve lakunk itt,lehet hogy nem vagyok elég tájékozott).


Árnyas bölcsöde - mi hétfőn kezdjük heti 3 nap :-))

2011. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 13.34-es !

A honlapjukon nem találok árakat.

Te tudsz?

Írhatsz privit is.

köszi

2011. ápr. 14. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, 3600Ft/nap. Ha jól emlékszem,mert bevallom,amikor először telefonon érdeklődtünk pár hete csak akkor került szóba az ár,és akkor épp a párom telefonált.

De nekem ennyi rémlik.


Néztem még Családi Napköziket is a környéken,egyik sem tetszett igazán,azok valamivel olcsóbbak.


Ez egy picit drága,de itt legalább saját korosztálya van és nagyon szépen foglalkoznak velük. (legalábbis ha tényleg úgy van ahogy elmondták).

Hétfőn már én is meglátom/megtapasztalom.

2011. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!