Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Családi napközi, kontra...

Családi napközi, kontra állami bölcsi; túl az anyagiakon, ki melyik mellé tenné le a voksát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok pénzem lenne, akkor családi napközi.
2011. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyforma "árban" lennének, akkor családi napközi. Kis létszám, családiasabb környezet :)
2011. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

"ha sok pénzem lenne"

akkor otthon lennék a gyerekkel!

2011. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem inkább csalási napközi, de alapvetően nincs bajom az állami bölcsikkel sem, ha normálisak az óvónők, dajkák.
2011. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

csalási :):):)

Bocs elírtam!!! :):):)

Szóval családi.

2011. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Én már most rakom félre a pénzt a családi napközire. Semmi esetre sem fogom a gyereket államiba bölcsibe berakni.


Egyrészt 99,9%-ban túljelentkezés van. Legtöbbször, ha az embernek nincs protekciója, akkor esélytelen bekerülni.

Megtehetném, hogy itthon maradok a kicsivel, de vissza szeretnék majd menni dolgozni.

Másrészt unokaöcsémen látom azt, hogy a szülők nevelése semmit se ér, amint bekerül egy nagyobb közösségbe.

Az óvónők figyelme se lehet mindig egy gyereken, de az összesen se.

Csúnya, trágár beszéd, példátlan viselkedés...ez az, amit szeretnék valamennyire elkerülni. Elég lesz majd az általános iskolában összeszednie ezt a fajta viselkedést (sajnos!)

Valamint, nekem fontos, hogy milyen közösség van körülötte. Jobban mondva milyen emberek.

És, most lehet lepontozni, de nem szeret a "kisebbséget".

2011. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

És, most lehet lepontozni, de nem szeret a "kisebbséget".


Hát épp ez az ,hogy a bölcsibe járó gyerekek a többség.. a csanások meg a kisebbség :)


Vagy a romákra gondoltál itt? Mi bölcsinkben egy sincs. :)

2011. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rájuk.

Szerencsétek van akkor! Én több szülőtől hallottam a környezetembe, hogy van egy pár ott, ahova a gyerekük jár.

2011. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
vajon elég szigorú ellenőrzések vannak az ilyen családi "vállalkozásoknál"?
2011. aug. 24. 15:49
 10/17 A kérdező kommentje:
sajna nem sikerült állami intézménybe bejutni, így ilyen csanába kell vinnem a gyereket, de valahogy bizalmatlan vagyok :S
2011. aug. 24. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!