Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel segíthetnék neki?

Mivel segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Kislányomnak 20 hónapos 3 hete folyik az orra.Semmi más tünet nincs nem köhög nem volt lázas semmi.Mit tehetnék h már abba maradjon, mert szegény alig kap már levegőt.Köszönöm a segítséget...
2011. okt. 28. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont ma olvastam, hogy ez mennyire veszélytelennek tűnő dolog és mégis mennyi veszélyt hordoz magába, minél tovább tart. Sok gyereknél visszatérő probléma. Rámehet akár a fülükre is, ezért minél hamarabb ki kell kezelni. Egyébként most az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy allergia? Néha el van dugulva az orra is, azért kap nehezen levegőt?
2011. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sztem nem allergia.nem vizes orrfolyás hanem sűrűbb.és nem trüsszög.mivel oldhatnám fel neki a váladékot.orrspray?
2011. okt. 28. 14:02
 3/10 anonim ***** válasza:
A Sterimár orrspray nagyon jó.Ha fehér ami kijön.Ha viszont sárga váladék jön neki akkor,orrcseppet vegyél.Én Nasivint szoktam venni.És a Baby Luuf balzsam is jó többek között náthára is.
2011. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen fehér talán ma kezdett sárgulni:)vmit kell szegénynek.dokihoz vigyem el azert.de ismerem h ugy sem ír fel neki semmit max orrsprayt és kész.meg erre nem is lehet nagyon mást sztem..
2011. okt. 28. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel ma voltunk dokinál. Lányomnak már el kezdett rámenni a fülére, így melegíteni kell neki, a náthára meg 3x10golyó Oscilococinumot, 3x20 Cebion cseppet, és 5x1 Coryzaliat adott
2011. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen elvinném az orvoshoz, mert ha ő írja fel az orrcseppet akkor sokkal olcsóbb. Nekünk is ez a bajunk. Orrcsepp, utána 5-10 perc és orrszívózás. Most már úgy néz ki végre meggyógyulunk.
2011. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdezőtől!Első vagyok megint. 3*20 csepp cebion? az egy kicsit nem sok? A sterimár orrsprayt én is javaslom, de a Nasivinnak is van sray-s változata.
2011. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sziasztok.vettem ma neki nasivint remélem segít ha nem akkor ünnepek után elviszem dokihoz.és köszönöm a segítséget..
2011. okt. 29. 14:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobban vagytok már?Nagyon rosszkor jött nekünk is a nátha, alig várom, hogy vége legyen a hosszú hétvégének. Nekünk a Nasivin sem segít:(
2011. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szia.köszönöm az érdeklődést aranyos vagy.múlt hét csütörtökön elvittem dokihoz írt fel neki sinupret cseppet meg vmi rozsdabarna szinü orrcseppet vmennyit segített de még mindig kicsit folyik az orra.igazából nem tudok nagyon mit mondani a doki h mi annyit mondott vmi vírus...jobbulást nektek
2011. nov. 9. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!