Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel segíthetnék rajta, hogy...

Anniebianca kérdése:

Mivel segíthetnék rajta, hogy tudjon aludni 11 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Sose volt jó alvó, az éjszaka nála hajnali 5-6ig tart, és 1-2x mindig ébredt. De vannak kritikusabb időszakok, mint pl most kb 5 napja: 20perceket tud csak aludni, utána következik fél óra hánykolódás, rugdosódik, és persze felkelti magát. Nem segít ha felveszem, nem alszik el köztünk se, nem segít ha az ágyban simogatom, akkor is ezt csinálja.Ha csak ott állok, akkor nyüszög hogy vegyem ki, ha kiveszem, tolja el magát. Ha meg otthagyom, sír, de van hogy fél óra sírás után elalszik. Újra 20 perc, és kezdődik minden elölről. Szegényt már nagyon sajnálom, tiszta karikás a szeme. Foga már van 6, de én most hiába néztem, nem duzzad nem fehérlik sehol. Kap dentinoxot is, hátha, de nem segít. Citromfű tea se. Mit tegyek? Homeopátia? Borostyán nyaklánca van, hát ennyit ér. :( Kivagyunk mi is, én is ingerültebb vagyok vele nappal, utána meg persze lelkiismeretfurdalásom van, nem jó ez senkinek se.
2011. aug. 30. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld még ki a Nurofent elalvás előtt, ha mégis a foga miatt nem tud aludni, egy próbát megér. Nem szomjas? Nálunk 1,5 évesen talán (kop-kop) most sikerült az éjszakai evésről leszoknia. Ha ébred, akkor adok neki vizet és elég sokat megiszik, talán ezek a meleg éjszakák miatt is van. De mostanában már van, hogy reggelig nem kell menni hozzá. Előtte nem ivott vizet éjjel soha :) Nálunk még az jön be, hogy a nappaliban van az ágya és a kanapén melléfekszem, köztünk ő sem aludt soha és nem is szerette, de így kettesben el van, ha már semmi sem segít, akkor így kiveszem. Talán ilyen időszaka van, akkor nem tudsz tenni semmit, csak az idő, ami megoldja.
2011. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, vannak ilyen időszakok, mikor örülünk, ha 3-4 órát alszunk egy éjjel. főleg én, mert a férjem azért elalszik. rádásul én se vagyok jó alvó, mire visszaalszok, kelhetek újra. aztán van egy-két jobb éjszaka, hogy csak 2-szer 3-szor kel föl vagy hogy egyből visszaalszik cicin, ha felkel, de ez a ritkább, pláne mostanában. mi most coffea tosta homeopátiával próbálkozunk. valamivel többet ér, mint a chamomilla. nála legalábbis. de a nagy áttörést ez sem hozta meg. talán majd az idő. 9 hónapos egyébként
2011. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, a coffeán én is gondolkodtam. Ma azt próbálom meg,hogy napközben csak 1x altatom, hátha így nagyobbat alszik éjjel.Szegénykém tiszta álomkór volt már fél 1kor, így hamar elaludt. Kínálom teával is, vízzel is éjszaka, hajnali 4-5 körül meg szokott inni tápszert.
2011. aug. 30. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!