Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet tenni, ha folyik...

Mit lehet tenni, ha folyik gyerekem orra (tüsszentéskor rengeteg is jön ki), de mikor orrszívóznám meg nem jön?

Figyelt kérdés
Nem köhög, nincs láza. Fülmelegítős gyógysapit használ valaki?

2011. okt. 28. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen már volt nálunk is hogy ha tüsszentett akkor jött ki neki,de szívásnál nem jött semmi.Calcimusk ha van otthon azt adhatsz neki,azzal nem ártasz.És még a Baby Luuf balzsam is jó náthára.
2011. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt nemrég egy megfázásnál...

Azóta én rájöttem, nálunk mi segít. A tengervizes orrspray-val befújok neki, én azelőtt sosem vártam 5-10 perceket, hanem rögtön szívtam az orrát vagy 1-2 perc múlva. Nem jó, ez kevés. Ki kell várni az 5-10 percet, utána gyönyörűen feloldja és jön belőle. Onnan tudom, hogy az orrspray oldja fel, mert ha nem fújom be neki előtte, akkor nem vagy alig jön. Orrspray-vel mindig jóval több jött.

2011. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!