Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Kisfiam 2,5 éves...

Mit tegyek? Kisfiam 2,5 éves és pár napja egyáltalán nem akar aludni ebéd után!

Figyelt kérdés

Eddig szépen elaludt 1 óra körül és mostmár nem is hajlandó!

Reggel 8 kor ébred és egész nap fel van pörögve, nemtudom mit történhetett vele! Vagy ez egy ilyen korszak? Lehet már nem "igényli" a déli alvást?


2011. okt. 28. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még igényli, de vannak ilyen korszakai, majd ez is elmúlik. Azért fektesd le rendszeresen, legalább tartson pihenőt. A lányom 3 éves korától nem alszik már nap közben, de azért mindig beküldöm a szobájába 2 órára csendes pihenőre. Legalább nekem legyen egy kis szabadidőm.
2011. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 2,5 éves a lányom és május óta nem alszik nap közben. Nem tudom letenni, én is azt hittem, hogy majd abba hagyja és vissza áll, de nem.
2011. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Próbálom lefektetni ugyan abban az időben de sokszor már kiabál,hogy ő nem akar aludni és hagyjam békén!

Nem történt semmi változás sem. Este mondjuk már gyorsan elalszik, csak az a kis szabadidő mégis csak jó volt :)

2011. okt. 29. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Alig múlt két éves a lányom, amikor nem akart már alduni délután. Ha véletlenül mégis sikerült leraknom, akkor este 11-éjfél előtt esélytelen volt, hogy elaludjon. Inkább hagytam, hadd maradjon ki a délutáni alvás, így este 8-kor elalszik.

Nekem is jó volt egy kis délutáni nyugi, de ha választani kell, akkor inkább este legyen lehetőségem nyugalomban lenni, délután úgyis eljátszik egyedül is szépen.

2011. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam, decemberben lesz 2 éves, de most már kb egy hete nem akar ő sem aludni, hiába viszem be őt, egyszerűen nem alszik el, késő délután már azért lehet látni rajta, hogy álmos, de olyankor már nem teszem le őt, mert akkor meg már az esti elalvással lenne gond. Én is aggódom, mert szerintem neki még szüksége lenne a délutáni pihenésre is, de egyszerűen nem tudok vele mit csinálni...
2011. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!