Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen volt fiad/lányod...

Hány évesen volt fiad/lányod először moziban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 5 éves volt mikor elösször elvittem.
2011. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Négy éves volt.Sajnos elengedtem az ovival.Megijedt a nagy hangtól,így rossz élménye van az első mozizásról.
2011. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 évesen, most tavasszal a bogyó és babócán. előre elmondtam neki, hogy egy hatalmas nagy tévé lesz, és kicsit hangos lesz, és sok szék lesz meg sok kisgyerek a mamájával meg a papájával. nem volt semmi gond, bár a 13 részből csak 9-et ült végig, a többit fel-le mászkálva nézte. igaz, itthon sincs tévé elé nyomva, csak hogy ne kelljen vele foglalkozni, ezért nemrégiben meg is kaptam a megtisztelő "kultúrsznob" jelzőt. :o)
2011. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

2 éves és 9 hónapos volt a kisfiam amikor elmentünk a nagytesó szülinapján megnézni a verdák2-t,nagyon élvezte.

2,5 évesen már volt a nagycirkuszban is,nem volt semmi probléma.

2011. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Négy éves volt, a Némó nyomábant néztük meg, megijedt a cápáktól, végigbőgte... :(
2012. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!