Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is érzett nyugtalanságot,...

Más is érzett nyugtalanságot, mikor először otthagyta a gyerekét az ovodába?

Figyelt kérdés
Most 4. napja hagyom már ott, de mikor hazérek, olyan nyugtalanság száll meg, nem találom a helyem, mindenbe belekapok, de semmit se tudok végigcsinálni. Mi lehet ez? Normális ez szerintetek? 3 éves a gyerekem. Jövő hónap közepétől megyek vissza dolgozni.
2011. okt. 20. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. :) Gondolj bele, ennyi ideig össze voltatok nőve, és most egy új helyzet. Nagyon fura. Ha dolgozni fogsz, még furább lesz, de hozzászoktok majd! :) Kitartás!
2011. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!! Mi februárban kezdtük az ovit, és szerintem engem jobban megviselt, mint a fiamat. Ne izgulj, jó helyen van és vigyáznak rá! Azért nem találod a helyed, mert fél szemmel mindig a gyereket keresed, hogy figyelj rá, de nincs ott... :) Majd megszokod!
2011. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok! :)


Csak ténfergek, és olyan nagy csend van. Nincs kedvem bekapcsolni se a tv-t, se a rádiót, a nap se süt... Még soha életemben nem voltam itthon hétköznap egyedül ennyit :)

2011. okt. 20. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajaj mind háromnál sírtam.A negyedik mégcsak 22 hónapos!De már most összefacsarodik a szíven,ha rá gondolok,hogy hamarosan oviba megy!
2011. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!