Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Korai még 3 és fél évesen...

Korai még 3 és fél évesen korcsolyát venni a kislányomnak?

Figyelt kérdés
Nagyon oda van érte és úgy gondoltam itt az ideje hogy megtanítsam korizni. Na de egy darab rá való korit se találtam. A legkisebb 28-as. Ebből nekem az jön le hogy ilyen pici lánynak nem is gyártanak jégkorcsolyát.
2011. nov. 1. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
azért van különbség aközött, hogy valaki rendszeresen jár korcsolyázni, edzésekre jár, és aközött, h megkapja az első korcsolyáját és elkezdi tanulgatni, alkalmanként használja csak... nem hinném, hogy 2-3 alkalomtól egy télen bármi baja lenne...bár nem tudom, a kérdező pontosan mire gondolt, de a legtöbben nem járatják hetente edzésekre a gyereküket, csak azért mert vettek neki egy korcsolyát
2011. nov. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo kerdezett en leirtam a tapasztalatomat.En sem a versenyszeru korcsolyazasrol irtam. Amugy par alkalom is eleg hozza,hisz a csontozat nincs kifejlodve teljesen.A tapasztalatom az,hogy egy telen nem egyszer ketszer jonnek ki korcsolyazni,es az ideny kozepere a kicsi mar ott van a korisuliba,ahol megtanul egyensulyozni,megallni,es onnantol kezdve minden evben jonnek heti tobbszor. Ez az en tapasztalatom,persze mindenki maga donti el. Udv
2011. nov. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok,azt elfelejtettem irni,hogy a kerdezo maga irja,hogy ilyen kicsikenk nem is gyartanak korit,ez igy van es ennek oka van,a ketelu meg megrosszabb,mert abban meg a bokaja is kimehet.En csak tanacskent mondom ezeket,minden szulo sajat maga donti el,mi a legjobb a gyermekenek.
2011. nov. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!