Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hányadik hónapjátó...

A terhesség hányadik hónapjától szokott a tej megindulni?

Figyelt kérdés
Nektek hányadik hónapban kezdet folyni a tej a terhességetek alatt? és emnyni idő után szokott általába? Igaziból nekem egyszer volt már prolaktin gondom, hogy jött a tejem, kaptam gyógyszert helyre állt és ma vettem észre, hogy megint ömlik a tej a mellemből, most nem tudom eldönteni terhesség vagy hormon. Szedek fogamzásgátlót, megjött rendesen, utolsó teszem kb (2hónapja) negatív. Holnap csinálok még egyet és utána doki, de azért mégis érdekelne mások vélménye.
2011. júl. 27. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
terhesen még nem jön a tej. a tejelválasztás a szülés után indul meg. max előtej lehet de az csak pár csepp. ez nem terhesség hanem hormonzavar
2011. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

körülbelül 6 hónap közepén kezdődött

de nem mondhatnám hogy tej volt.

colostrum(előtej) volt átázott a pólóm, ilyen ragacsos

sárgás színű vmi volt. amig meg nem szültem mindíg folyt vagy gyöngyözött a mellbimbómon


neked ez a gyógyszertől lehet, hormonzavar.

2011. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez is valami ragacsos trugyi de ahogy a melleimhez érek ömlik szinte, kicsit pánikolok, hiába szedek tabit és hiába volt már ilyen betegségem nem szeretném még 20 évesen babát hiába vagyok 2 éve párkapcsolatban:(
2011. júl. 27. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mi nem vagyunk orvosok

úgyhogy tanácsolom oda menj a problémáddal !!!

ez nem normális.

2011. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
logikus, hogy megyek, de ha csak holnap rendel.. gondoltam valaki megtud nyugtatni kizárt a terhesség..
2011. júl. 27. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!