Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztel velem péntek...

Ki tesztel velem péntek reggel, szeptember 30. -án?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 15:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
mit? mármint,terhességi tesztről vagy milyen tesztről beszélsz?
2011. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
szia! én még ma kéne hogy csináljak egyet. de lehet péntek reggel bevállalok egyet! persze ha a terhes tesztről van szó!
2011. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
bocsi, igen terhességi tesztet csinálok pénteken :D
2011. szept. 27. 15:25
 4/27 anonim ***** válasza:

Mondjuk ebben a témakörben nem hiszem, hogy a kérdezö IQ tesztre gondolt :)

Veled tartok!

Mikorra nem várod? Aznapra? Ma hanyadik napon vagy? Mióta próbálkoztok?

2011. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
szept.22re nem vártam. de teszteltem nem várt előtt 2 nappal az negatív, meg nem várt után 2 nappal az is negatív. és gondoltam ellövök pénteken is egy tesztet ha már így belejöttem... 1,5 éve próbálkozunk. 30 éves vagyok. :)
2011. szept. 27. 18:36
 6/27 anonim ***** válasza:
nekem meg lehet korai! De megprobalom! Aztan ha addig nem jelentkezik,akkor pentek,v szombat johet uj.neked vannak tuneteid? 2. Voltam!
2011. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Én 29ére nem várom! Inszemünk volt 14én, a kistesó várat magára 2,5 éve! Én már belebetegedtem ebbe az egész dologba. Ha nem lenne egy 3,5 éves gyönyörü fiam, már diliházba kellett volna zárni engem :)

Amugy vannak tüneteid?

2011. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

na ez a baj, hogy nincsenek tünetek, fel vagyok puffadva és kemény a hasam. nincs görcsölés, nincs mellfájás, nincs semmi tünet. ezerrel pörgök. nem vagyok fáradt, álmos stb.

péntek reggel megcsinálom. ha nem lesz pozi akkor meg megyek orvoshoz, mert valószínű hogy bezavart a closti és amiatt késik.

2011. szept. 27. 18:53
 9/27 anonim ***** válasza:

Clostys hónap volt? Nem akarlak megijeszteni, de ha tulstimulál a closty, akkor nöhet nagyra a tüszö és ciszta lehet belöle :( Bár nekem volt halvány pozi tesztem és az ciszta miatt volt pozi.

Az nem jó, ha nincs tüneted, mert az elmaradás után már rohamosan nö a hcg szint. Bár vannak olyan nök, akik semmit nem éreznek, csak nem jön meg nekik.

Akkor péntek reggel tesztelünk:)

2011. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

oksa. de most jól rám ijesztettél :D

már csak 3 nap.


de csak 1 hónapot szedtem a clostit. az is okozhat nagy bajt?

2011. szept. 27. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!