Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismerős a helyzet? Hétvége,...

Ismerős a helyzet? Hétvége, vagy szabadság, apa és anya is otthon van, együtt a család, és a gyerekkel alig lehet bírni.

Figyelt kérdés
Nem tudom, máshol is így van-e ez, vagy csak mi csinálunk valamit rosszul. Lassan 2 éves kisfiunkkal szó szerint alig lehet bírni, ha otthon vagyunk mindketten. Egész nap csinálja a kis rosszaságait, hisztizik, ordít, csak akkor nyugszik le, ha megyünk vele valahova. Hétközben, ha csak egyikünk van vele, aranyos, okos, kedves kisfiú.
2010. jan. 4. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor volt ilyen, mikor Apa délután hazaért a munkából. Egész addig angyali volt a gyerek, de onnan kezdve tiszta dili lett. Nálunk az volt a baj, hogy Apa engedékenyebb és ezt a gyerek egyből érzi és ki is használja. Megkértem a páromat, hogy legyen kicsit keményebb szívű, azóta nincs gond.
2010. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van,nálunk is bolondokháza van amikor mindenki itthon van.Két gyerekem van 7 és 2,5 évesek.Csinálják a műsort együtt és külön külön is.Egyből megérzik,ha valaki engedékenyebb valamiben akkor azt nyúzzák.Nagyjából egyformán nevelün,az Apjukkal,de van amikor véletlen egymás ellen beszélünk.Hát egyből kihasználják.Ilyenkor én is szólok Apának,hogy attól,hogy rittkán van itthon,azért ne engedjen sok mindent,mert én iszom meg a levét.Tegnap /hétfőn/ du látni lehetett rajtuk azt,hogy szünet volt,mert nehezen akart a nagyobb házit írni,a kicsi meg nem hagyta békén.Elszoktak a rendszertől,úgyhogy röpke 15 percre beültettem őket két külön sarokba,gondolkodni.Ma már gördülékenyebben megy minden...
2010. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nálunk is Apa az engedékenyebb, így ha itthon van, rögtön őt nyúzza a gyerkőc... :-) Akkor valószínűleg ez az ok.

2010. jan. 5. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!