Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges, hogy a házi tejet...

Lehetséges, hogy a házi tejet nem bírja a gyermekem, de mégsem tejallergiás?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja issza a házi tejből a kakaót meg abból főzök. 2 hete rengeteget fájlalja a hasát és összevissza lett a széklete. Hol normális, hol szó szerint kifolyik belőle.Mostmár pár napja a hasfájás naponta többször, leginkább reggel és este jelentkezik.

Megyünk ultrahangra biztos ami biztos.

Lehet e összefüggés vajon a házitej és ezek a tünetek között.És meglehet e az, hogy nem allergiás a tejre csak épp a házit nem bírja.

Kicsit félek mert a tesója tejallergiás.


2011. nov. 2. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha túl zsíros a tej, akkor igen. Próbáld ki a bolti 3.5 % tejet.

Egyébként én a helyedben vennék egy 10db-os normaflore-t ez vény nélküli, homeós és helyreállítja a bélrendszer működését. Napi 1 ampulla innivalóban.

2011. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én imádom a jó tejet, de Nekem is fáj/megy a hasam a házi tejtől sajnos!Így marad a középső dobozos tej(2,8%)

2011. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok a házi tejjel. Mikor vidéken laktunk, mindig házi tejet ittunk, aztán elköltöztünk, és itt nem volt házi tej, maradt a bolti. A házi tejet azóta nem bírom meginni..
2011. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van. Ismerősöm lányai nem bírják a házi tejet, hiába vizezte felére akkor sem. A bolti 2,8-ast meg simán isszák, semmi bajuk tőle.
2011. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elkezdünk kísérletezni!
2011. nov. 4. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!