Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen jel utahat számomra...

Milyen jel utahat számomra arra, hogy ha egy őszi köhögős-lázas megbetegedés végül tüdőgyulladásba csap át?

Figyelt kérdés

Aggódom,kislányom az utóbbi 1,5 hónapban másodszor beteg, most nagyon nagyon csúnyán köhög.

A doki felírt neki egy csomó mindent.


Antibiotikum, köptető, allergia gyógyszer, vas, orrcsepp.

Ezeket kapja is, de nem igazán javul. A láza még tar, br már "csak" 38 és pár tized marad és egyre jobban köhög.


Attól félek nehogy tüdőgyulaldást kapjon.

Vagy éppen emiatt kapta az antibiotikumot?


2011. nov. 4. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy látod,hogy a gyógyszeres kezelés ellenére,amit a doki mondott és felirt,nem javul a kislányod ,vidd vissza és nézze meg még 1x.A láz 2-3- napig belefér-az ilyen magasabb is-de ha már utána is belázasodik,akkor valami más ok is van.Egyre jobban köhög és ha felszakad neki,az nem baj,a köptető akkor legalább hatásos.Ebből a betegségből tüdőgyulladás sztem nem igazán lehet,inkább valami felső-légúti hurut.Ne aggódj,kedves anyuka,nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni!

Jobbulást a pici lánynak!

2011. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor viszonylag gyakran vissza szoktam vinni a dokihoz, hogy hallgasson rá. Elvileg a sípolós száraz köhögés jelezhet rosszat, de ez is relatív, mert a lányom is szokott így köhögni, mégsem volt neki még sosem (kopp-kopp) tüdőgyulladása. Mondjuk ha antibiotikumot is kapott, azért akkor már meg kellett volna, hogy gyógyuljon.
2011. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Emiatt alázas állapot miatt (is) aggódom, mert lassan egy hetet tart, reggel vagy nincs vagy csak hőemelkedés, és estére szép lassan kúszik felfelé....
2011. nov. 4. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!