Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajdu Krisztináról vélemény,...

Hajdu Krisztináról vélemény, személyes tapasztalat? Úgy hallottam ő a legjobb.

Figyelt kérdés
12 hetesen megyek hozzá genetikára, mert a terhesség elején beteg voltam, antibiotikumot szedtem.
2011. máj. 27. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Voltam nála többször a terhesség alatt.Nagyon alapos volt, és nem kapkodta el a vizsgálatot.Már az első alkalommal észrevette, hogy a babámnak egyik veséje tágabb, de csak olyan mértékben, amit ki fog nőni.

Én nagyon elégedett voltam vele.Következő terhességemnél is csak őt választom.

2011. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pontos, precíz...mindent megnéz :)) szerintem a legjobb döntés!
2011. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindenkitől csak jót hallok róla!
2011. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi mind a két genetikai uh-t nála csináltattuk. Nagyon alapos, precíz, türelmes és kedves. Olyan dolgokat is megkérdeztünk, megbeszéltünk, amire nem is lett volna muszáj figyelnie.

Nyugodt szívvel mehetsz hozzá, nem fogsz csalódni!:)

2011. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam nála. (Most bocsánat, de a külső alapján nem gondoltam volna, hogy ennyire jó szakember...)

Tényleg alapos, kedves. Mindent elmagyaráz, minden kérdésre válaszol. Türelmes, ha nem úgy fekszik a baba, hogy valamit lásson, vár, kicsit böködi, de nem hagy ki semmit.

2011. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig csupa jót hallottam róla. Remélem minden rendben van/lesz a babámmal.
2011. máj. 27. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy ide pofátlankodok de lehet kérni, hogy nézzen? Én is hozzá szeretnék menni 12 hetesen. Vagy egyszerűen hozzá kell bejelentkezni? Nekem az elsőnél mindig az 1.em-en nézték de asszem ő a 2.-on van. Vagyis 2 éve még valahogy így volt.
2011. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én az istenhegyi géndiagnosztikai központba kértem időpontot, és konkrétan hozzá.
2011. máj. 27. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:

15:05-ös vagyok

A Praxis rendelőben is rendel, csak őt kell kérni. (XI. ker. Bartók B. út)

2011. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

19.41.es vagyok.

Értem, köszönöm. Azt hittem az ÁEK-ben is lehet kérésre hozzá menni mert ott dolgozik. Azért majd megpróbálom meg megkérdezem a dokimat hátha tud segíteni, ott fogok megint szülni.

2011. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!