Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki otthon van kistesóval,...

Aki otthon van kistesóval, annak hogy bírta a gyerkőce az óvodai beszoktatást?

Figyelt kérdés
Más ha dolgozni kell, akkor sír a gyerkőc, de tudom, hogy muszáj ott hagynom. Viszont ha nem dolgozni megyek, hanem haza a kistesójával? Mit mondjak majd neki, ha nem akar maradni?
2011. aug. 3. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem erőltettem. Nálunk az óvó néni megharagudott a lányomra, mert nem fogadott szót neki. Mondta is nekem, hogy minek viszem, ha úgyis otthon vagyok. Hát, akkor nem viszem. A férjem mondta is, hogy ne foglalkozzak vele, de ilyen óvónőhöz?! Mennyi idős? Ranschburg Jenő szerint 4 évesen érett rá egy kisgyermek, hogy elváljon hosszabb időre az anyjától.

Egyébként ha normális az óvónő, délelőttre simán otthagyhatod, szokták szeretni.

2011. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!