Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális hogy 2 éves kislányom...

Normális hogy 2 éves kislányom nem igényli napközben az alvás? (Este 8-tól reggel 6-ig alszik).

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 13:12
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi "alvást"
2011. ápr. 6. 13:13
 2/8 anonim válasza:
szerintem egy kicsit kevés egy 2 éves gyereknek de ha a gyerek reggel nem fáradt akkor jó neki
2011. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Végülis normális. De ha eléggé kifáradna délelött akkor aludna egyet ebéd után.
2011. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
normális, lányom sem alszik bár ő 7-8ig 8-tól,pedig délelőtt levegőn sokat mozog
2011. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit kevésnek tűnik ez az alvásmennyiség, de hát ahány gyerek...


Ha nem fáradt, nem nyűgös, akkor biztos elég neki.


Nekem 3,5 éves a nagyobbik gyerekem, ő alszik még 1,5-2 órát délben, és este 9-től reggel 7 fél8-ig. Volt már, hogy nem aludt délben, ha volt valami program, akkor viszont hamarabb feküdt le este.

2011. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha leteszed és csend van, nem hagyod hogy felkeljen nem alszik el? Szerintem kellene neki még a napközbeni alvás is. Próbáld meg később letenni este, hátha reggel is tovább alszik és napközben is elfárad! Kislányom is 2 éves, napközben még 2 órát alszik. Igaz est van, hogy 9-fél 10-kor alszik el és reggel 7-8 körül ébred!
2011. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam sem alszik, még a bölcsiben se. Este 8-7-ig alszik
2011. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elviekben nagycsoportos kori a gyerekeknek szükségük van a nappali 1-2 óra alváshoz is. De ha nem akar aludni és ennek hiányában nem nyűgös, nem levert, akkor szerintem nem tudsz mit tenni, csak elfogadni, hogy nem akar aludni. De ha emiatt már fáradt 3-4 óra körül, nyűgös, levert, nem akar játszani, akkor szüksége lenne 1-2 óra alvásra.
2011. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!