Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek karácsonyra?...

Mit vesztek karácsonyra? Ötletek majdnem 3 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enéym márciuscban lesz 3 éves, de tuti valami autót, teherauót vagy ilyesmit kap, mert autómániás:-))

Mellé Duplót.

2011. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém februárban volt 3 éves, ő tavaly karácsonyra Wader-es farmot és babaházat kapott, meg barbie babát pónival és pici babával, meg alvós babát, könyveket, kirakókat, nyomdát stb.
2011. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom póni szettet kap (a Tescoban láttam egy 24 db-os pónifarmot, rengeteg színes lovacskával, 3000Ft, azt hiszem), meg néhány apróságot majd még, amit úgy látom, érdekli.
2011. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barbi és disney hercegnő őrült a lányom így egy lefélárazott öltöztetős kis hableányt kap és egy play doh 24 darabos gyurmakészletet, ami szintén 11000ről 5500ra volt a tescoban leárazva.
2011. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom decemberben tölti a 3-at, "első laptopom" lesz az ajándék :)
2011. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

November végén lesz a 3. szülinapja, most mesekönyvet, kirakót kap. Karácsonyra az első társasjátékát vettük meg.

(kicsiknek való, 8 játékkal 2900 a Tescoban)

2011. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
geomag mágneses építő, állatos domino, kirakó, baba, hűtőmágnesek (imádja őket), gyurmakészlet
2011. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!