Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ezt adhatom egy 2...

Szerintetek ezt adhatom egy 2 és fél évesnek?

Figyelt kérdés

Előre mondom, nekem nincs gyerekem, pont ezért szeretnélek titeket megkérdezni. Barátomnak van egy két és fél éves unokahúga, tündéri kiscsaj. Kitaláltam, hogy csinálok neki karácsonyra ajándékot, de nem tudom, hogy szabad-e ilyet.

[link]

Erről a horgolt cicáról lenne szó. Szereti az ilyen kis lógós állatokat. Lehet tőle bármi baja? Rendesen össze lesz varrva, én nem tudnám szétszakítani, 19 évesen. A végtagok "száját" összevarrom külön, mielőtt összerakom,tehát a tömés nem fog kijönni, a szeme nem gomb lesz, hanem varrva, mint a fotón, szóval azt sem tudja letépni és lenyelni vagy az orrába gyömöszölni. Adhatom? Lehet tőle bármi baja?


2011. nov. 11. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet!
2011. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, a fiam imádja az ilyeneket.
2011. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze! Nyugodtan adhatsz neki ilyet. Látom mindenre gondoltál. Szerencsés,hogy saját kezűleg csinálod neki!
2011. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

De éédes. Bár tudnék én is ilyet csinálni :D

Én aupair vagyok, van egy két és fél éves kisfiú, akire vigyázok, imádja az ilyesmiket, szerintem is simán adhatod neki :)

20L

2011. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Le a kalappal, hogy te is tudsz ilyet varrni, mint a képen levő... a leírásod szerinti módon, persze ,hogy adhatod 2 és fél évesnek. :)
2011. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor lassan neki is állok majd, csak addig nem mertem, amíg nem voltam biztos benne, hogy lenne-e valami baja tőle. Igazából mindent átgondoltam, ami józan ésszel eszembe juthatott, de mivel nincs a közelebbi családomban pici gyerek, nem voltam biztos a dologban.

Ez a hobbim, aztán gondoltuk barátommal, hogy ez jó lenne neki, mert mind a kettőnknek voltak hasonló játékai és ezek voltak a kedvencek.

Viszont nemsokára a másik testvérének is lesz kisbabája, úgyhogy jó pár évre be van biztosítva a hobbim. :)

2011. nov. 14. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!