Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek 2 és fél évesnek...

Szerintetek 2 és fél évesnek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Bábszínházat kap és nem tudom hogy ujjbábot vagy kesztyűbábot vegyek hozzá?Az ujjbáb jóval olcsóbb,és úgy gondoltam hogy még úgyis kicsi egyenlőre jó lenne az is.Vagy nem????
2011. nov. 11. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint az ujjbábot nehezebb "használni". Gondolj bele, még egy felnőtt agyának is jobban rá kell koncentrálni az ujjai külön mozgatásához, mint az egész kézfej mozgatásához.
2011. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja!Én úgy gondoltam hogy én fogok neki bábozni,egyenlőre.Szerintem ő még nem tudna.......

Vagy?

2011. nov. 11. 09:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor én is ja!!! Ez esetben szerintem mindegy, az olcsóbb verzió is megteszi.


Bár nem hinném, hogy ő nem szeretné kipróbálni.

2011. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nalunk a kesztyubab jott be jobban. az dragabb, de biztos. ha ujjbabozni akarsz, elotte probald ki, hogy figurakat kinyomtatsz, lelaminalod (nem fontos, csak tartosabb lesz), es a hatat hurkapalcara ragasztod. sokkal tobb figurad lesz, barmit eljatszhatsz :)


de a kesztyubab azert verhetetlen nalunk, van egy pókunk (ikeas 500 ftos), azt nekem kell mindig felvenni, van egy kacsacsalad, azt anyukamnak kellett, most hogy nincs, azt is nekem, es van egy cica, amit az anyosom vehet fel csak.

neha eszebe jut, rohan, hozza, "felvesz" :)

tegnap ugy mentunk a varos masik felebe, hogy a kacsak a kezemen voltak, a mutatóujjamon levo kacsa kicsit felosebb (mindnek megvan a habitusa), es a fiam vegig a felos kacsat ijesztgette, vagy epp nyugtatva puszit adott neki, stb :D

(enyem is ket es fel eves)

volt ujjbabunk is, csak eltuntek, a fiam nem is hianyolja oket, ezek a hurkapalcasak meg ujrateremthetoek :D

2011. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kesztyűbáb szerintem!! Igaz hogy drágább de sokkal látványosabb. Az én lányom 2 éves, most vettem nemrég rókát,és királylányt:) ezzel is jókat mesélünk már, csak úgy figyel tátott szájjal mikor "rókás" hangon megszólal a róka:))

Most karácsonyra bővítjük a palettát még egy kettővel. Egyszerre úgyis csak 2-t tudok mozgatni mivel 2 kezem van :)))

A nagyfiam 4 éves, neki már lehet ujjbábost vennék, de őt nem érdekli ez annyira.

2011. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kesztyűbáb.
2011. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kesztűbáb,úgyis kiakarja ő is próbálni és azzal neki egyszerűbb.De ha van kis kézügyességed,veszel kesztyűt,gomb a szem,filc anyagból lehet kivágni szájat,sörényt,sapkát,fület.......technokollal ráragasztani és kész is,mert tényleg brutál drágák a kesztyűbábok.A hurkapálcás ötlet pedig szuper!!!
2011. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg fakanál báb :)
2011. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkettő van. Egyértelműen a kesztyűbáb jött be :) A lányom imádja, sokat szoktam bábozni neki. Nálunk még paraván sem kell :)


Használtan olcsóbban juthatsz hozzá, ha drágállod az újat.


Hurkapálcika báb na ezt kipróbálom, bár azzal a kéz és fejmozdulatokat nem lehet úgy kijátszani.

2011. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!