Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves kislánynak táncszőnyeg...

7 éves kislánynak táncszőnyeg karácsonyra? Ha igen akkor milyet vegyünk?

Figyelt kérdés
Gondolom van ami különböző nehézségű..akinek van v ért hozzá segítsen,hogy egy 7 évesnek milyen való?

2011. nov. 13. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, az én lányom kapott pár éve táncszőnyeget - Hannah Montana- talán 5 éves lehetett... Most 8, és ez idő alatt talán ha kétszer játszott vele. Túl nehéz volt neki - és nekem is, mert kipróbáltam. Értelmetlen egy játék szerintem
2011. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:( Akkor mit vegyek egy 7 éves elsős kislánynak?
2011. nov. 13. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi érdekli? Mivel szokott játszani stb.?
2011. nov. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Táncszőnyeg kilőve.Mivel játszik?Passz,200km-re laknak tőlünk egy kis faluban.Szerintem megvan mindene.Nem babázós..Ötletem sincs :(
2011. nov. 18. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Puzzle, gipszkiöntő, társasjáték - Gazdálkodj okosan, Scrabble, Jenga - tündéres, vagy királylányos album mesekönyv, hajbavalók, gyerekparfüm....
2011. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod mivel játszik, akkor csak ötleteket tudok adni:


társasjáték: Szuper farmer, Labirintus(ravensburger), Furfangos labirintus, Találd ki extra, Halfogócska, Fits, Qwirkle, Riomino, Zooloretto stb.


logikai játék: Zoologic-állati logika, hoppers, animalogic stb.


játékok: monster high barbie baba, littlest pet shop, sylvanian figurák, lego belville, kreatív játék (vasalós gyöngy, aqua beads, color me mine színezhető táska)


könyv, ha tud már olvasni vagy szívesen hallgat a szülőktől meséket stb.

2011. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!