Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen babát javasoltok...

Milyen babát javasoltok majdnem 3 éves kislánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 éves és van neki rongybabái, nagyobb fajta és azokat szereti.A barbie féléket még nem értékeli.
2011. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én épp ellenkezőleg, nálunk azok a babák váltak be, amiket lehet öltöztetni, így én a műagyag babákat preferálom. Aminek a teste rongyból van de a végtagjai műanyagből, az nekem nagyon nem tetszik, a rongybabáknak meg rendszerint nem lehet levenni a ruhájukat, de amúgy is nehezebb őket öltöztetni. Lehet vennin nálunk külön babaruhát (fogyatékos emberek készítik, van nálunk egy külön boltjuk) különféle babaméretekben, így később is lehet ajándékba új ruhát venni a régi, kedvenc babának.
2011. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia barbie ill öltöztethető ,fésülhető baba...lovasistálós baba nagyon sok félét lehet kapni.Milyen érdekli mit szeret csinálni a babákkal azt nem irtad de igazábol Te tudod mi érdekli.Az én lányom 2 éves de öltözteti cumiztatja hajat fésül a babának meggyógyitja meg ilyesmik ezeket nagyon szereti...pelenkázza altatja ilyenek gondolom egy 3 éves kislányt is nagyjábol ugyan ezek érdeklik...de nem tudom...a rongybaba soha nem érdekelte egy van neki de néha azzal bujik de nem tud vele mit csinálni ezért nem igazán érdekli....Kedves utolso irtam privit hogy hol lehet kapni babaruhákat különböző méretben megirod majd nekem?Köszike
2011. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok a barbikat is nagyon szereti.Gondolom egy 3 éves kislány nagyon örülne egy nagyon szép barbinak kiegészitőkkel....vagy mesehősök...hercegnők barbie pl tökhintóval hamupipőke ilyesmi....
2011. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Én kicsi koromban nagyon szerettem a úgynevezett,"Susu" babát,ami mozog,mászik,etetni kell és itatni és lehet még tanítani is.

2011. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 2 éves szülinapjára egy nagyon szép Götz babát vettem, nem kis pénzért.Sosem volt babás, reméltem meg tetszik mejd neki-> Nem jött be. Azóta született még egy kislányom, ő másfél éves és odavan azért a babáért. Nézd meg a neten, mert gyönyörűek és nagyon jó minőségűek.(puhatestűek):)
2011. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Én is vettem a kislányomnak götz babát, meg valami hasonlót Bécsben (az még énekel is)De őszintén megmondom hogy azokat a polcon tartjuk, mert ez még nem neki való.Nem tudna vele finoman bánni.De mint az egyik válaszoló írta, nem olcsók.De csodaszépek.
2011. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!