Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak a gyerekszobában van...

Csak a gyerekszobában van játéka 2 és fél éves gyermeketeknek? Vagy a nappaliban is?

Figyelt kérdés
Nálunk a nappaliban is van, jobban rálátok, ha ott játszik, meg együtt is szoktunk játszani.
2011. nov. 13. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
A nappaliban alapból nincs, viszont játszhat ott is, de egyszerre csak egy fajta játékot hozhat ki. Ha azt elpakolta, akkor hozhat újat. Így nincs kupi.
2011. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szobájában, bátyja szobájában, anppliban, szóval mindenhol, amúgy is szltpakol 1mp alatt
2011. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A játékokat alapból a gyerekszobában tároljuk, de lehozhatja őket, és miután végzett, akkor visszavisszük. Nekem is jobb, ha a nappaliban játszik, mert a szobája az emeleten van, és így tudok rá figyelni, miközben mást is csinálok.
2011. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen pillanatban a konyhában,m a fürdőszobában, a hálónkban, a nappaliban...szerintem a wc-ben is van..lesz mit pakolni. Mondjuk ők ketten vannak-.
2011. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A nappaliban van egy külön játéksarok kialakítva, mivel a szobája az emeleten van.
2011. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A szszobájában vannak a játékok egyet kettőt kihozhat de ha már nem játszik vele vissza kell vinnie!/álltalában nekem/
2011. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak a nappaliban van, mi itt tároljuk. Én szeretem, ha szem előtt van és látom, hogy mit csinál. Jó is, hogy így alakult, mert nemrég született meg a tesója aki a szobájukban alszik, így legalább nem ébreszti fel.
2011. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2 szobás lakásunk van.A kisszobába 1-2 játék van,ez a gyerekszoba,de szinte csak alvásra használjuk.

A nagyszobába van az összes játéka.És már ő így szokta meg.Kb 1 hete vittem át a játékosládáját a kisszobába és visszagurította és mondta,hogy "itt a helye"egyszerűen megszokta,hogy melyik játéknak hol a helye a nagyszobába.

2011. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a saját szobájában van egy játékos tárolója és a nappaliban is. ebben a kis játékok, pl. az autók vannak ömlesztve. a nappaliban van a szerszámpadja és a kis asztalkánk át lett nevezve terepasztalnak, tehát azon van a vonatkészlet és a fa építőkockák. a hálónkban van egy fiók pár játékkal, minden más játék a szekrényekben van és minden nap más játékokat veszünk elő, így nem unja meg és mindig van meglepi mert sokszor el is felejti, hogy ilyenje is van :)))
2011. nov. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden játék a gyerekszobában van, de leginkább a nappaliban játszik. Ha végzett, szépen összeszedjük, s ő visszaviszi a helyére.
2011. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!