Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Béres cseppet lehet adni, ha...

Béres cseppet lehet adni, ha beteg a gyerek, vagy ez is olyan, mint a multivitamminok, hogy betegség alatt nem lehet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, sőt emelheted is az adagot.
2011. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! nekem azt mondta az orvos és olvastam is a babapatikában,hogy ne adjam, mert vaskészítmény és a vas nagyon táplálja betegség idején a vírusokat, baktériumokat, ez a táptalajuk.
2011. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet adni, és betegség alatt emelni is lehet az adagot a c-vitaminnal együtt. A tájékoztatója is írja ezt.
2011. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kerdesem nekem is mindenki mast mond :( vegul adtad? 2,5eves fiam 3hetig szedett antibiotikumot folyton visszaesik a betegsegbe elkezdtem adni ujra a Berest eddig szedtuk 4honapig csak ugye hagytam szunetet kar volt...1honapja kohog fullad a gyerek ketszer voltunk korhazba most allunk a harmadik korhsz kuszoben :'(
2016. márc. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!