Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek karácsonyra 2 év...

Mit vesztek karácsonyra 2 év körüli gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem egészen 2 hónappal lesz túl a 2 éven karácsonykor a gyerek.

A mamákkal és keresztszülőkkel közösen 3 kerekű kisbiciklit szeretnénk neki venni.

Ezen kívül több kisebb ajándékot kap tőlünk: puzzle-kat, könyvet, figurás fogkefetartót.

Eredetileg téli bakancsot és overallt is kapott volna, de azt sikerült jó árban vennünk még a szülinapja előtt. A fiam cipőmániás, ha bárki meg meri kérdezni, mit kaptál xy-tól, tuti, hogy valamelyik cipőt mutatja meg.

2011. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28 hónapos lesz karácsonykor a fiam.tőlünk kap egy kis asztalt,meg kisautót(autómániás),ma vettem neki egy autós pizsit,autós zokni,bugyi.közben még ugy is szaporodik 1-2 dologgal.a férjem szüleitől ugráló csacsit kap.az én szüleimtől nem tudom,de biztos hogy kap sapkát,a többiektől passz(dédik)
2011. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21 hónapos lesz a kislányom.Tőlünk Fifi autót kap,játékporszívót,meg Eperke dvd-t azt nagyon szereti.A mamáéktól Lego Duplo állatóvodát meg pizsamát kap.A többiektől nem tudom.
2011. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lego Duplo, hintaló, porszívó, ruha
2011. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én még mindig nem tudom, hogy mit vegyek gyermekemnek.Játéka szerintem kevés van, így valószínűleg azt kap, de tanácstalan vagyok.Most olyan korszaka van, hogy mindennel eljátszik, de hosszabb ideig semmivel.:)

2011. nov. 17. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:
fiam karácsonykor két éves és 4 hónapos lesz,ő játék konyhát vagy barkács állványt fog kapni.
2011. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!