Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek karácsonyra a...

Mit vesztek karácsonyra a gyermeketeknek? (9 hó és 2 év)

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek neki. Komolyabb ajándékra gondoltam, nem ruhára, meg hasonlóra. Gondoltam hogy veszek ilyen benti sátrat, de helyhiány miatt lebeszéltem magam. Aztán, hogy tolókaros biciklit, aztán nem fölösleges? Hisz rá egy évre talán kisméretű bicikli kell? Vagy valamilyen fejlesztőjátékot?
2010. nov. 8. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sütifaló kincses bödömöt veszek akkor 11 hós kisfiamnak meg egy kompot?

Mik vannak már? nagyon jó kis készségfejlesztő játékokat lehet venni újjonan vagy használtan.

2010. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.


en telapora formabedobot veszek de karacsonyra meg nem tudom.

Minden fele keppen veszek babokat, mert olyan jokat kuncog amikor babozok Neki.

Kap egy babat ami anyagbol van, mert mindig azt mondogatja, hogy bababababababa :)

A ferjemnek meg azzal viccelek, hogy babat ker ajandekba a fejem szerint kistesot :D

A kisteso mar nem jon ossze karacsonyig az tuti, igy marad a baba.

Kap meg egy siesta cipot, de ezt igy is ugy is megkapna....ez Nekem fontos nem Neki :)

2010. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is a sütifalót vettük meg a kislányomnak,8 hós lesz karácsonykor.Még egy zsiráfos golyópályát akarunk neki venni.
2010. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 9 hónapos lesz akkor a fiúnk, és az biztos, hogy autósülést kap. Emellé valami fejlesztőjátékot, valószínű vmelyik Fisher Price-t, tanulókutya, vagy az a vonat, vagy még nem tudom. Még úgyse tudja, hogy mi az a karácsony, jövőre lesz az első igazi.
2010. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsi 21 hónapos lesz akkor, ő Duplo-t kap tőlünk a nagszülőktől babakocsit babával illetve krumplifej asszonyság-ot.


Tavaly kapott bödönkét, bébitaxit, tanuló kutyust, szülinapjára törpmotort

2010. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fisher Price krokit vettünk (13 hónapos).
2010. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!