Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ennyi ajándék...

Szerintetek ennyi ajándék elég lesz? És melyiket adnátok inkább?

Figyelt kérdés
Van 3 lány testvérem mindegyiknek van egy lány gyereke. 2 3 4 évesek. Párommal azon gondolkoztunk hogy mit kéne adni nekik karácsonyra. Én arra jutottam hogy veszünk cd-ket arra meg meséket írunk és akkor azt kapják. Vagy színezőt vagy valami fejlesztő könyvet és egy ceruza készletet.
2011. nov. 17. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A mese nagyon jó ötlet szerintem, és én adnék mellé egy-egy karácsonyi plüssállatot is, kicsi is elég persze.
2011. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet a mese, de én még olyat is adnék mellé, aminek ott helyben örülni tudnak, mert a mesét ők még a CD-n nem érzik. Valami apróságot.
2011. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szinezo is jo, meg a ceruza keszlet, a mese is, ami meg olcso es jó, a nyomda, vizfestek, gyurma, en meg melleraknek nem csokit, hanem hercegnos tojast (olyan mint a kindertojas, csak disney hercegnokkel, mert azt szeretik a lanyok), mellé narancsot, almat, stb
2011. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kiírt meseCD- DVD minden gyerekes családnál van raklapszám. Vegyél kisebb, olcsóbb, de szupi kis mesekönyvet, pl. Barátnőm, Bori sorozatból. [link] - tescoban is kapható
2011. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!