Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok Valentin napi ajándék...

Adnátok Valentin napi ajándék ötleteket?

Figyelt kérdés
Férjem 34 éves, én is annyi vagyok. Van egy 21 hós kislányunk. A városba elég körülményes bejutnunk apa nélkül kocsival, nekem meg nincs jogsim. Nem vagyunk már dedósok ugyanakkor meglepjük egymást valami aprósággal minden évben. De idén kifogytam az ötletekből. Egy szív alakú zsúrtortát biztosan csináltatok, de valami személyes jellegű maradandó dolgot is szeretnék adni neki ha már 18 éve szeretjük egymást.
2010. jan. 30. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem egy iylen ajándék maradandó és nagyon személyes is,már rendelni is lehet tőlük!Esetleg a babárol egy képet vagy rolad és a babárol?Mit szolsz??

2010. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik és karácsony előtt már néztem is, de a párom szerint ez úgyis bóvli :( Ismerem már és tudom hogy nem örülne neki sajnos. Viszont nagyon köszönöm neked a segítséget!
2010. jan. 31. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!