Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 éves kislányomnak sárgás...

10 éves kislányomnak sárgás folyása van mostanában. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

10 éves kislányomnak sárgás folyása van mostanában.

Alsóneműje is olyan. de nem nagy mértékű.

Mi lehet ez, aggódnom kéne?


36F egyedülálló apuka :S


2011. nov. 17. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nemsokára menstruálni fog.
2011. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj.

Nekem is kb ilyenkor kezdődött.Beindultak a hormonja.

Sajnos a mai napig folyásos vagyok! :( Még terhesség alatt is.

Lassan itt lenne az ideje elvinni nőgyógyászhoz elvinni a lányodat, hogy az orvos felvilágosítson mind a kettőtöket! :)

2011. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pff ettől féltem.

Nektek hogy reagált a lányotok amikor beszéltetek róla neki?

2011. nov. 17. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:

:)

Én még csak 23 éves vagyok.Lányom még csak 10 hónapos.Egyenlőre még csak a nyála folyik! :)

Nagyon fontos a rendes felvilágosítás mindenben!!Ha te nem vagy biztos a dolgodban, azért kell menni orvoshoz.

Most egyenlőre azt kell neki mondani, hogy ez egy teljesen természetes dolog ami történik vele, de el kell menni orvoshoz, mert a lányoknál így szokás.Mondhatod azt is, hogy nem csak a lányoknak de a felnőtt férfiaknak is kell menni rendszeresen.(elvileg ez így is van)

De neked kell felvilágosítanod, a menzeszről, a szexről.Ne legyél prűd, legyél nyitott a kérdéseire (szex ráér később)Nagyon nagy probléma, hogy a mai fiatalok nincsenek rendesen felvilágosítva!

Ha kérdésed van még segítek ha gondolod! :)

2011. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sárgás folyás miatt, azért én elvinném gyermeknőgyógyászhoz. Sajnos ezt okozhatja fertőzés is. Jobb lenne kizárni ezt a lehetőséget. Puncija nem csíp vagy viszket? Nem piros?
2011. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!