Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lanyom 2.5 eves. Mostanaban...

Lanyom 2.5 eves. Mostanaban eszrevettem hogy sokat nyul a suniahoz. Hasonlo koru lanyok anyukai nallatok volt/van ilyen? Mit tesztek? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
1-2 het vettem eszre hogy sokat piszkalja a sunijat.Eloszor azt hittem biztos elcsuszott a bugyija es azt igazgatja!De amikor tobbedjere lattam feltuno volt mar.Aztan nemreg ugy aludt el hogy az egyik alvos dolga a laba kozott volt.Most mar elalvaskor mindig megprobalja odatenni vagy ugy ringatja a csipojet vagy a kezet teszi oda stb.Tudom hogy most kezdi el "felfedezni"magat de nem tudom kezelni a helyzetet!!1Azt tudom nem szabad raformedni mert a kesobbikeben gondjai lehetnek belole.De nincs kitol tanacsot kernem es nagyon tehetetlen vagyok es bevalom idegesit!Mert meg csak 2.5 eves es lehey hulyen hangzik de morbidnak gondolom.Tudom nem szandekosan csinalja de tenleg nem tudom kezelni ezt a helyzetet!Szokatam mondani ne tesze oda az allatkajat mert megnyomja a hasat es faj neki stb.De csak probalkozik.Hogy szoktassam le rola?Vagy barmi tanacs!Csak rossz belegondolni hogy az en kislanyom a szeme lattara fogdossa magat!Nekem ez hirtelen sok!Remelem megertitek!Varom a tanacsokat!
2011. nov. 15. 00:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadni. Hagyd figyelmen kívül, amit csinál, mintha nem is látnád. Megértem, hogy fura, de ez van.
2011. nov. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom!Anyukam ovono es o szokott olyanokat meselni!!Volt mar jo par 3 -4 eves kislany a csoportjaba aki alvas helyed rendesen okkielegitest vegzett a tobbiek elott!Durva ezt hallani de igen!En azert nem akarom rahagyni ezt igy valahogy!Nekem ez tul "morbid" egy kisgyereknek!
2011. nov. 15. 00:09
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is ovis koromban jöttem rá erre :) mondjuk én titokban csináltam,de tényleg ne figyelj oda rá..ez van elmagyarázni sem tudod,hogy miért nem szabad,mert úgyse érti mi történik vagy miért nem szabad...talán majd később ha idősebb lesz..
2011. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek normális fejlődésébe ez beletartozik. Ne azt nézd, hogy neked morbid, hanem azt, hogy neki mi a jó. Ne okozz neki frusztrációkat!
2011. nov. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
maximum annyit,hogy elmondod neki,hogy mások előtt nem illik nyúlkálni a nunijához..azt szerintem megérti..
2011. nov. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tehetsz, hogy megbeszéled vele, ilyeneket nem szabad más emberek előtt csinálni. (Azt sajnos nem tilthatod meg, hogy egymagában csinálja, tényleg a gyermekek pszichoszexuális fejlődésének része.... Kinél kevéssé, kinél jobban jön elő.) A gond általában akkor van pszichológiailag, ha minden más tevékenysége elé helyezi, és nyilvánosan, belefeledkezve csinálja.


Arra figyelj, ha elkezdi és más is van ott, soha ne alázd meg a másik előtt, hívd ki a szobából, tereld el a figyelmét, és akkor beszélj vele, ha már ketten vagytok.


Ne bűnös dologként állítsd be, mert örök életre bűntudat kapcsolódhat neki a szexualitáshoz. Tereld el a figyelmét, ha nagyobb lesz, már azt is megérti majd, hogy milyen keretek között engedhető meg ez az egész.

2011. nov. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

7 honapos volt a lanyom, orvosrol orvosra jartunk, mert napjaban tobbszor megfeszitette magat es furcsan mocorgott. Aztan az epilepszia vizsgalaton kozoltek velunk, hogy a gyerek maszturbal. Ott lefottem, neztem bamban az orvosra. Neki meg csak el se lehetett magyarazni, hogy masok elott nem szabad ezt csinalni.

2 es fel evesen a te lanyod viszont mar megerti, hogy ezt szabad csinalni, de nem masok elott. Ne erezd magad kellemetlenul, ha latod, mert ezzel csak frusztralod ot.

2011. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, mondd azt neki, hogy titok és hogy akkor szabad csak csinálni, ha senki más nem látja. Nem azért, mert baj, hanem mert titok :)
2011. nov. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedik a testével.
2011. nov. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 tetro ***** válasza:
32%
az ilyen morbidérzésű anyukák lányainak nem lesz aztán soha orgazmusa, és nem mernek szeretkezni csak sötétben lyukas lepedőn keresztül
2011. nov. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!