Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4éves ikreimet először hagyom...

Sziluska kérdése:

4éves ikreimet először hagyom egy teljes napra másra, és félelmeim vannak, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

4évesek az ikreim,oviba nem járunk hely hiány miatt!

Esküvőre megyünk 1hét múlva,és félve hagyom itt őket mert még így egy teljes napra nem voltunk Apával távol,és nagyon Anyásak a gyerekek!

Barátnőmék lesznek velük szeretik őket nagyon és a gyerekek is,és félek,hogy akár Ők akár Én hogyan viselem majd ezt az első alkalmat!

360km-re utazunk.

Mamánál már voltak többször nélkülem is,de így még éjszakára nem!

Szerintetek mi a helyes viselkedés ilyenkor részemről,hogy Ők és mi is nyugodtan jól érezhessük magunkat!


Köszönöm!


2011. nov. 18. 06:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Túlaggódod, túlizgulod csak!
2011. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Elöször is 4 évesen már semmi ok iyen aggodalomra, teljesen felesleges, söt nekik igen jó szórakozás lesz.


De ha ennyi idösen még soha nem voltak nélküled, akkor sürgösen kezdd el öket önállósitani, mert igy igen komoly beilleszkedési zavaraik lesznek késöbb, ami ikrek esetében már eleve sokkal gyakoribb. A 4 éves gyerekek már egyáltalán nem kicsik, ne fojtsd meg öket ezzel a túlzott kötödésssel.

2011. nov. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Lehet,hogy most egy nagyon gyenge és buta nőnek gondoltok,pedig a gyerekeim születése előtt és amúgy a magán családi élettől eltekintve sikeres és kemény nő vagyok,de ha az ikreimről van szó akkor nagyon elgyengülök!

2éves korukig úgy gondoltam,jobb ha csak velem vannak nem adom őket oda senkinek,mert ez a biztos,de persze,két gyereket egyszerre,a Nagyszülők sem mertek vállalni,de ez talán legfőbb képen talán Én vagyok a hibás,és igen féltettem őket!

a férjem figyelmeztetett de Én így láttam helyesnek,amit mára már bánok!

Tudom,hogy ideje már elszakadni,de HA LEHET AKKOR ARRÓL IS ÍRJATOK,HOGY HOGYAN VISELKEDJEK AMIKOR ELBÚCSÚZOM,BESZÉLJEK-E VELÜK TELEFONON STB!


Köszönöm

2011. nov. 18. 09:19
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen a lényeg lemaradt,hogy a gyerekek nem igen akarnak itthon maradni!

Volt már sírás is amikor beszéltünk róla,főleg a fiam sírt,és még megérteni sem akarja,a lányom megértette,de talán Őt jobban féltem.

Szóval már a búcsúzkodástól is tartok nagyon!

2011. nov. 18. 09:23
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Túlparázod! Kíváncsi vagyok, milyen nyámnyila gyereked lesz kb. 20 év múlva...
2011. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nyámnyila?

Biztosan neked ezzel kapcsolatban több tapasztalatod van!:)

Már most nem nyámnyilák,itt nem erről van szó,kommentelges a 37% idióta válaszaiddal máshol!

Utálom az ilyen embereket,és lehet bánom is,hogy ide jöttem a kérdésemmel,gondoltam,hogy itt segítséget kaphatok....

Szóval húzzál arrébb!!!!!!!!!!!!!!

2011. nov. 18. 09:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele, ha már négy évesen nem képesek felfogni, hogy most máshol lesznek egy ideig, akkor mi lesz később. Ha meg a kölykök miatt nem mentek el az esküvőre, akkor a gyerekek meg azt fogják érezni, hogy ők irányítanak... Most mi ebben olyan nehéz? Leteszed őket a barátnőnél, kicsit írnak, és??? Melyik gyerek nem írna iylenkor? Ha nem szokik hozzá az ilyen helyzetekhez, nyámnyila lesz!
2011. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vedd ezt nyaralásnak. Legfőbb ideje, hogy elszakadjatok egymástól. Nem hal meg senki, nem történik semmi tragédia, teljesen felesleges aggódni.

Legyél vagány! Ugyan mi baj lehetne? Állati jól fogjátok érezni magatokat ti is meg ők is. Kommunikáld úgy a dolgot, hogy mennyire jó lesz nekik a barátnődékkel, biztos már alig várják, beszéltesd őket, hogy miket fognak játszani, rajzolni, olvasni, hova mennek majd együtt. És kérdezd majd meg, ha este felhívod őket, milyen mesét mondj nekik. Fogják ezt fel egy kalandnak, fogd föl te is annak.

2011. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most olvastam amit időközben írtál: a búcsú legyen nagyon határozott, vidám és rövid. Egy-egy puszi, egy simi a fejre, semmi fájdalmas, hosszas szenvedés, ölelgetés, mintha utoljára látnád őket. Lazíts már egy kicsit, nem koncentrációs táborban lesznek. Hogy legyenek vagány kissrácok, ha a a szoknyád mögé dugod őket? Bízzál bennük, bízzál magadban is, meg főleg a barátnődékben. Minden szuper lesz, menők lesztek.
2011. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7hsz-nél a kedves kommentelőnek,NEKEM GYERMEKEIM VANNAK ÉS NEM KÖLYKEIM!

Igazán sértő a modorod,de azért megköszönöm a hsz-t!

Egyáltalán nem Anyám asszony katonája egyik sem!

Korukhoz képest vagány és sikeres gyerekek,ez itt nem erről szól amire Te válaszolsz!

Igaz próbálod azt erősíteni bennem,hogy Én vagyok a gyenge ami lehet igaz!

A fiam 1éve katalógus modell szóval nem pipogya,annyi csak,hogy fotózáskor is max 15m-re vagyok tőle!

Alányom nagyon jól táncol,és ott is ott vagyok vele,szóval ne az a kép legyen előtted,hogy ülnek itthon,és engem ölelgetnek egész nap,és még a kertben sem merem őket kiengedni!

Van amiben igazad van,és van amit nagyon benéztél,de leginkább az sért amilyen módban írsz!


Köszönöm!

2011. nov. 18. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!