Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos ikreimet hogy...

13 hónapos ikreimet hogy altassam el napközben az ágyukban?

Figyelt kérdés
Amióta fel tudnak állni a kiságyban katasztrófa az elalvás. Legtöbbször nem sikerül mert eleinte csak játszanak, egy idő után pedig sírnak. Babakocsiban alszak el a levegőn utána beteszem őket az ágyukba.
2010. nov. 10. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek 1 hónappal fiatalabbak.Akkor csinálják ezt,ha nem álmosak.Ha álmosak,elnyomja őket a fáradtság.Most rászoktak arra h rángatják a kiságyat,nekiverik a falhoz,és ez nagyon tetszik nekik:S.Mondjuk őket sosem kellett ringatni,altatni.Ha ilyenjük van bemegyek,lefektetem őket vissza,és adok a kezükbe rágókát v vmi kis játékot,amit rágcsálhatnak,akkor fekve maradnak a "szemlélődéshez",és a rágicsálásban elalszanak.Hogyhogy nem kelnek fel mikor a babakocsiból átteszed őket a kiságyba?Gondolom csak le kell vetköztetni őket..
2010. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én minden elalvásnál ugyanazt követem mint amikor elkezdtem a lányomat rászoktatni az egyedül alvásra nappal az ágyában. Eleinte lefeküdtem mellé a nagy ágyra tápszeres cumisüveggel és amikor elaludt akkor betettem az ágyába, de mindig korom sötét szobában. majd maradt a cumisüvegen elalvás, majd mostanra már csak a cumi és magától elaszik. amikor látom rajta, hogy tényleg álmos és dörzsöli a szemét, akkor viszem lefektetni. Ha álmos elalszik magától, ha nem álmos akkor ugyse fog
2010. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Az enyémek is, ha nem olyan fáradtak, akkor először még "dumálnak", bohóckodnak, nagy a ricsaj, kidobálják az ágyneműket, stb, de aztán idővel csak csend lesz bent. Akkor bemegyek és betakarom őket...
2010. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel vagyok én is bajban, 10 hónaposak. HA a babakocsiban szeretnek aludni, akkor inkább ott altasd. És nem ébrednek fel ha beviszed őket? Én is próbáltam a kiságyat, de nappal, amelyiket leteszem sír, sajnos ringatnom, kell őket, és cicin alszanak el. egyszerre szoptatni nem tudok, sose ment, de nem is akartam. Mostanra feladtam, ha esik, ha fúj, irány a kocsi, teraszunk van szerencsére.
2010. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha sir, attól nem kell ringatnod. Meg fog magától is nyugodni. A másikat pedig egyáltalán nem zavarja a sirás. Az se gond, ha éjszaka közepén felüvölt az egyik, a másik durmol tovább. Tapasztalat.

20 hónaposak anyukája

2010. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A teraszon altatom el őket sapkában és jól betakarva, utána betolom a kocsit egészen a szobájuk elé és nagyon óvatosan vetkőztetem le őket. Nem szoktak felébredni.
2010. nov. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!