Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valami jó ötlet karácsonyra 5...

Valami jó ötlet karácsonyra 5 és fél éves keresztfiamnak?

Figyelt kérdés
A Verdák és a Thomas a kedvenc, és persze a Lego(ezt nem igazán engedhetem meg elég drágák). Ha tudtok linkeljetek megfelelő játékokat. Köszönöm a segítséget.
2011. nov. 18. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy verdás vagy Thomas-os kispárna .. Verdás autó. Ágyneműhuzat.
2011. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi dős és giomag (remélem jól írtam) játékot kap.A tv is hirdeti, ilyen mágneses összerakós vmi.
2011. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A geomag tényleg nagyon jó, de nem sokkal olcsóbb, mint a lego. Persze vannak belőle kisebb készletek, de azokkal nem sok mindent lehet kezdeni.

Az én gyerekeim tavaly 190 darabosat kaptak, mindketten 1-1 csomagot és így elég volt kezdetnek, de idén kapnak kiegészítést hozzá, mert nagyon szeretnek vele játszani.


Szerintem mesekönyvet is vehetsz Verdást, vagy Thomast. Karácsony előtt kapható belőlük karácsonyi témakörű, legalábbis tavaly volt. Esetleg egy kisebb vonatkészlet, vagy csak vonat, esetleg verdás kisautó. Ezekből rengeteg van az áruházakban.

2011. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

verdas polo kínaiban olcsó (relative legalabbis, 1500 huf)

verdás/thomasos nyomda (ez is 1500)

letoltesz neki matukameséit/verdak2-t, ha nincs meg, illetve thomast, kiirod dvdre (80ft)

ha tudsz nyomtatni, neten keresel verdás/thomasos szinezos kepeket (ilyenkeet: [link] kinyomtatod, berakod egy mappaba (szinteingyen) (esetleg melle vehetsz uj szinesceruzat, vizfesteket)(parszazft)

2011. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!