Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves kislánynak ajándék...

Három éves kislánynak ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ruci, baba, póni.
2011. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom csütörtökön lesz 3 éves. Neki minden kell, ami pónis vagy hercegnős-balerinás, és kap egy kisebb csúszdát, amit télen a szobájában is használhat, mert nagy a mozgásigénye.
2011. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kislányom is most volt 3 éves.Kapott babakocsit babát rollert meg egy gitárt.Mindegyiknek nagyon örült!

A gitárnak a legjobban.


Nekünk is van csúszda a szobájába és nagyon szereti.

2011. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomugyan még csak 2,5, de nem szereti a babákat, műanyag állatokkal "babázik", meg duplózik legszívesebben. Szerintem a fajátékboltokban nagyon szép ajándékokat találhatsz, de a könyvesboltban is. Tudom, vannak gyerekek, akik rá vannak kattanva a pónikra, én se tagadnám meg az enyémtől, ha kéri, de a könyveket meg a fajátékokat többre tartom. Ja és még az orvosi táska nálunk nagyon menő most. Ilyenkor már nagyon benne vannak a szerepjátékokban, az ezekhez való kellékek, öltözékek nagyon népszerűek.
2011. szept. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!