Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen babakonyhát vegyek a...

Milyen babakonyhát vegyek a kisfiamnak? 22 hónapos. Minimum 80 centiset szeretnék.

Figyelt kérdés

Erre gondoltam, vélemény? :


[link]


2011. nov. 18. 20:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
szerintem jó.
2011. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
16%
nem kislányt akartál írni?
2011. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
nekem tetszi, én is gondolkodtam fiamnak egy ilyen konyhán, csak pont azért vacilálok, mert hogy fiú, és nem a "ciki", de imád főzni, kever mindent mikor főzök...nagyon gondolkodom rajta....neki tetszene
2011. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
76%
Az én fiamnk is pont ilyen van. Én 16honapos korában vettem (karácsonyra). Most több, mint 3 éves. Eleinte sokat játszott vele, most már ritkábban, de még használja. Az oviban átélt élményeit itthon kiadja magábol. Sut, föz nekem, kitálal és csak akkor kezdhetek enni, ha monja, hogy joétvágyat kivánok. És persze meg kell köszönnöm. Amugy miért ne lehetne fiunak konyhája? A fiam nagybátyja is szakács németországban egy szállodában.
2011. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Szerinted elírom azt hogy fiú/lány? Nem.


Nem értem azokat akik nem tartják ezt normálisnak. A saját konyhánkból mégsem tilthatom ki. Imád ott lenni, főzőcskézni. Szerintem mindegy hogy az a kisgyerek fiú vagy lány. :)

2011. nov. 18. 21:08
 6/42 A kérdező kommentje:

És ez? De nem merem megrendelni, mert külföldről jönne és lehet hogy ide sem érne.


[link]

2011. nov. 18. 21:09
 7/42 anonim ***** válasza:
66%
20:55 vagyok, én nem azért írtam, hogy nem e ciki, nem akartalak megbántani a, csak pont azért mert fiú, amúgymeg minden mesterszakács szinte férfi:-) de szerintem nekünk is ez lesz. Ma is serpenyővel, és száraz tésztával játszott a lelkem:-) a vaterásat ha megnézed, akkor árban majdnem hasonló, mert a szálíltási ktg 3500 ft...jobb a biztos szerintem. jó áron van a chipolino, mert most láttam a tescoba 12000 tefálosat, és szinte ugyanolyan:-)még a színösszeállítás is.
2011. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Nem bántottál meg :)

Csak sokszor látom hogy itt lázadnak az emberek :D


De egyébként a szerszámok és az autók nem érdeklik. A labda mánia után jött a főzés :)

2011. nov. 18. 21:22
 9/42 anonim ***** válasza:

akkor jó:-)én nem tartozom a kötekedős válaszadók közé:-)

mondjuk nálunk sem autó, hanem markoló, dömper, traktor mánia van és a főzés:-) de nem csodálom, mert tőlem is ezt látja minden nap.majd ird már meg hgy milyet választottál. Köszi

2011. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Rendben megírom, de nagyon nehezen döntök. Mindenképpen fontos hogy magas legyen. De tényleg nem tudom. 30 000-ret sem szeretnék kiadni érte. De szerintem a Chipolino lesz, de majd megírom.


Vagy ha van ötlet, írjátok meg. Köszi :)

2011. nov. 18. 21:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!