Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen babakonyhát vegyek a...

Milyen babakonyhát vegyek a kisfiamnak? 22 hónapos. Minimum 80 centiset szeretnék.

Figyelt kérdés

Erre gondoltam, vélemény? :


[link]


2011. nov. 18. 20:34
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
51%
sziasztok, elmentünk megvenni a müllerbe a konyhát, nagyon jó!!! nem lányos, mély lila színe van, összeraktam, pont jó a magassága, szép, igényes:-) és elvittem apósomhoz, aki a sütőhöz belerak kis égőt, amit majd tud kapcsolni is. Igy elektromos lesz. Köszönöm szépen a Mülleres ajánlatot! Nem bántam meg, hogy elmentünk:-)
2011. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, neketek akkor marad az akonyha? vagy próbáld meg eladni estelg(ha apa nem sértődik meg rajta), és venni másikat.
2011. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Dehogy marad :) Eladom.... 5000 ért vihető... érdeklődni, itt :D


Holnap megyek a Müllerbe és megveszem a lilát :D

2011. nov. 20. 20:32
 34/42 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én irtam először a müllerest,hogy megvettük a kislényomnak.Örülök ha klassz,mi ki se bontottuk,becsomagolva várja a karácsonyt:-)))Már alig várom hogy kibontsa a kis gazdája-))A sütös égős ötletet mondtam a férjemnek,ő is tesz bele égőt majd:-)
2011. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Jujj de jó, akkor most már én is teljesen meg vagyok nyugodva, hogy biztosan jó lesz a Mülleres! :)) Bár még mindig nem hívtak, hogy mehetek érte...:/ Remélem, holnap már tényleg hívni fognak! :) Az égős ötlet meg tényleg nagyon jó, én is mondani fogom itthon! :))
2011. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Én azért bontotam ki, hogy megnézzem minden megvan e , és amúgy is úgy akarom neki odaadni, hogy összerakott állapotban csomagolom be, hogy egyből lássa mi az. Várom már a hatást:-) azért is jó, hogy kibontottam, mert így kitaláltam az égőt:-)úgy lesz teljes. apósom már tervezi, hogy hova fogja rakni az égőt/égőket:-)és hogy fogja elvezetni a zsinórokat:-)édes nagyon...kérdező, majd írd meg, hogy megvettétek e, neked hogy tetszik.
2011. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Mi is összerakott állapotban szeretnénk a fa alá csempészni, hogy már csak játszani kelljen vele! :)) Hú Csajok, már teljesen be vagyok sózva! Mint egy gyerek...:))
2011. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

én is-én is! ja, és én még beszerek mellé ilyet is! mert szerintem ez elengedhetetlen kellék a kiskuktának, imád az életlen késével vágni:-)

[link]

2011. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Tök jó ez az utolsó, ilyen szétvághatót még nem is láttam! Nálunk anyukáméktól kap karácsonyra a kiskonyha mellé műanyag ételeket, az auchanban vették 2000 (!) Ft-ért, 60 db-os, és minden van benne! Hamburgerhusi, saláta, hamburgerzsömle, úgyhogy össze tudja állítani magának a szendvicset, meg joghurt, mindenféle zöldség, tejcsoki, sült csirke, stb. :)) Én még nem láttam, de állítólag nagyon jó. Lesz mit főzőcskézni. :))
2011. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
ez is de jó ötlet, mármint az auchanos műkaják:-)
2011. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!